Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

BAR RESTORANT TERMINAL

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Kushte shume te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Prane spitalit Hygeia tek kthesa e Kamzes, Terminal Center

Botuar më 14/01/2021

)