Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Bar Kafe New Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte te mira pune. Orari i punes 10.00-18.00

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tek Brryli, ngjitur me Ambulancen e Iranianit

Botuar më 08/10/2019

)