Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Bar Coopers

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte shume te mira pune. Te jene korrekt dhe te komunikueshem

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. "Haxhi Dalliu”, ngjitur me Prokurorine e Tiranes

Botuar më 02/08/2020

)