Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER/E

Otro Cafe

Kërkon të punësojë

Kriteret

Pune afatgjate. 0692870100

Detyrat dhe Pagesa

Shume e mire

Kontakte

Prane Liceut Artistik te Tiranes, prane Institutit te Higjenes, perballe shkolles Osman Myderizi

Botuar më 16/10/2020

)