Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER/E

Njoftime pune - Bel Caffe

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Puna turni II. Nje dite ne jave pushim

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme+sigurime

Kontakte

Tek Brryli

Botuar më 25/11/2021

)