Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER/E

BAR-KAFE

Kerkon te punesoje Kamarier/e/ ose

Kriteret

Me eksperience pune
I njejti person ti beje te dyja pozicionet. Preferohet femra page

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme
Te i/e interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Rruga 5 Maji
Tiranë

Botuar më 08/10/2019

)