Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BANAKIERE Eden Park II Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(femer)., Adresa: Blloku Vasil Shanto prane keshit

Botuar më 16/01/2022
e kenaqshme

KAMARIERE/BANAKIERE Njoftime pune - Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

(meshkuj & femera) nje person qe ti beje te dyja punet. Me eksperience pune., Adresa: Vizion Plus, ngjitur me Big Gjiro

Botuar më 16/01/2022
Paga e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - Panorama Dajt!

Paga: Pagesa e kenaqshme |

Per Furgon Sprinter 8+1 vende per transport stafi. * Orari punes: 09:00 - 18:00. * Destinacioni Tirane - Dajt dhe kthim. * Dreken dhe kafen e ofron kompania. * Gjate dites ne sherbim te klienteve Teleferik - Panorama dhe anasjelltas. * Mosha deri 50 vjeç. 1 dite pushimi ne dy jave, Adresa: Dajt, Lokal Panorama. Kontakto ne whap ne:

Botuar më 16/01/2022
Pagesa e kenaqshme

RECEPSIONIST/E Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 16/01/2022
e kenaqshme

BANAKIER/E Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 16/01/2022
e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - HOTEL CITY Kërkon të punësojë

Paga: 20.000 leke |

Puna me kohe te pjesshme., Adresa: Prane Liceut Artistik

Botuar më 16/01/2022
20.000 leke

SANITARE Njoftime pune - HOTEL CITY Kërkon të punësojë

Paga: 34.433 Leke |

Puna me kohe te plote., Adresa: Prane Liceut Artistik

Botuar më 16/01/2022
34.433 Leke

KAMARIER Njoftime pune - Nova Lounge Bar Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + siguracion |

Mosha deri 27 vjeç. Te jene korrekt ne pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Prane Pazarit te Ri, tek gjimnazi "Ismail Qemali".

Botuar më 16/01/2022
Paga e kenaqshme + siguracion

KAMARIER/E Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 16/01/2022
e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 16/01/2022
e kenaqshme
)