Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E Viro Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mbrapa Stadiumit Dinamo

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE FAMED LOUNGE BAR

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa ekperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Unaze e Re, prane Alfa Bank

Botuar më 11/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER WHITE BAR Kërkon të punësojë

Paga: Paga 23.000 Leke + siguracione |

Me eksperience pune, pune me turne, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, Tiranë

Botuar më 11/12/2019
Paga 23.000 Leke + siguracione

BANAKIER Bar Marco

Paga: Page e kenaqshme |

Aftesi per te punuar ne grup, duhet te kete eksperience pune ne banak, si dhe ne pergatitjen e koktejleve dhe dekorimin e pijeve/kafeve, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Prane Shkolles Vasil Shanto

Botuar më 11/12/2019
Page e kenaqshme

SHPERNDARES Fast Food 1000 buzeqeshje Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist). Te interesuarit te paraqiten prane fast food-it, Adresa: rruga "Muhamet Gjollesha", prane kryqezimit me Vasil Shanto, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER BAR KAFE RE-NO-AL Kerkon 2

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Koder Kamez, Institut, prane Karburant Daku

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar New Living Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Inxhinieria e Ndertimit, kompleksi Magnet

Botuar më 10/12/2019
Page e kenaqshme

SHPERNDARES ALAR FOOD & SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist), te kete aftesi te mira komunikimi dhe organizimi me stafin, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Spitali Hygea, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

HOSTES YELLOW COFFE BAR Kerkon te punesoje staf si

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rruga e Dibres, prane viles Gold, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

KAMARIERE YELLOW COFFE BAR Kerkon te punesoje staf si

Paga: e kenaqshme |

/ Femer. Me ose pa eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Dibres, prane viles Gold, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme
)