Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga mbi nivelin e tregut+sigurime. Me eksperience pune. Ambjent komod dhe familjare,...

Botuar më 19/09/2019

STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohet Femer. Me ose pa eksperience pune. Puna turni I dhe II. Ofrohet pagese e k...

Botuar më 14/09/2019

STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Banakiere

(femer). Me eksperience pune. Puna turni I dhe II. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kus...

Botuar më 14/09/2019

Bar Artisti Kërkon të punësojë Kamarier

Nje person per turnin e pare, nje person per turnin e dyte dhe nje person per turnin e trete. Paga e kenaqshme. Orari I pritjes 8.00-10.00 dhe 18.00-20.00, Adresa: Adresa: Rr. “Elbasanit”, afer kendit te lojrave, pallati I postes, tek Bar Artisti

Botuar më 19/09/2019

Trocadero Bar Lounge Kërkon të punësojë Barist

Puna turni II. Paga shume e kenaqshme. Me eksperience pune. Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Rr. Liman Kba, Kompleksi Dinamo

Botuar më 19/09/2019

Trocadero Bar Lounge Kërkon të punësojë Sanitare

Puna turni pare. Paga 30.000 leke. Me eksperience pune. Kushte te mira pune,, Tiranë, Adresa: Rr. Liman Kba, Kompleksi Dinamo

Botuar më 19/09/2019

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga mbi nivelin e tregut+sigurime. Me eksperience pune. Ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Diplomat 2 ose ish stacioni i fundit i Tiranes se re

Botuar më 19/09/2019

BAR FLUTURA Kërkon të punësojë Banakier/e

Tiranë, Adresa: Komuna e Parisit, Te Lulishtja

Botuar më 19/09/2019

BAR FLUTURA Kërkon të punësojë Kamarier

Tiranë, Adresa: Komuna e Parisit, Te Lulishtja

Botuar më 19/09/2019

Bar Coopers Kërkon të punësojë Banakiere

Paga: 30.000 leke |

Paga dhe kushte shume te mira. Te jene korrekt dhe te komunikueshem, Adresa: Rr. "Haxhi Dalliu”, ngjitur me Prokurorine e Tiranes

Botuar më 19/09/2019
30.000 leke

Sergio Caffe Kerkon te punesoje: 4 Kërkon të punësojë Banakiere

(femra). Kushte dhe pagesa shume e mire. Nje dite pushim ne jave, Adresa: 1) Ring Center. 2) Kompleksi Delijorgji

Botuar më 18/09/2019

MUZIK LIVE FOLK CLUB Kërkon të punësojë Mikpritese

Paga: Paga 60.000 Leke + sigurime + bakshishe |

Transport i siguruar. Orari punes 22.00-04.00. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit, Tiranë, me ose pa eksperience pune, mosha 25-35 vjec

Botuar më 18/09/2019
Paga 60.000 Leke + sigurime + bakshishe

Bar Kafe New Jersey Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga dhe kushte te mira pune. Puna turni II, Adresa: Kompleksi Halil, Rr. "Dibres"

Botuar më 18/09/2019