Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete familjare,e disponueshme per te dyja turnet,nje jave i pari(08-16) nje jave i...

Botuar më 18/03/2019
e kenaqshme

Muzik Live Kalaja Club Prishtine Kërkon të punësojë Balerina

Mosha 18-30 vjeç. Pagesa 30 Euro nata+bakshishe. Orari I punes 21.00-04.00. I ofrohe...

Botuar më 18/03/2019

MORPH KIDS Kërkon të punësojë Punonjese

(kujdestare per femijet ne lokal lodra per femije). Te jene serioze dhe te dashur me ...

Botuar më 18/03/2019

BAR KAFE Kërkon të punësojë Banakiere

Paga: e kenaqshme |

Turni i I-re, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 18/03/2019
e kenaqshme

BAR KAFE Kërkon të punësojë Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Pune me turne, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 18/03/2019
e kenaqshme

Bar Restorant Mystic Kërkon të punësojë Pjatalarese

Me eksperience pune., Tiranë, Adresa: Rr."Sami Frasheri" prane LSI

Botuar më 18/03/2019

Bar Restorant Mystic Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune., Tiranë, Adresa: Rr."Sami Frasheri" prane LSI

Botuar më 18/03/2019

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete familjare,e disponueshme per te dyja turnet,nje jave i pari(08-16) nje jave i dyti(16-24),(nje dite ne jave pushim),mosha 25deri ne45 vjec, Tiranë, Adresa: rruga sami frasheri,te hyrja diges liqenit

Botuar më 18/03/2019
e kenaqshme

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Adresa: Rr. "Mine Peza", nr.2

Botuar më 18/03/2019

South Park Bar Kërkon të punësojë Kamarier

MESHKUJ. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune. Mosha 18-35 vjeç, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Pallati me tantella, tek diga e liqenit artificial.

Botuar më 18/03/2019

Muzik Live Kalaja Club Prishtine Kërkon të punësojë Balerina

Mosha 18-30 vjeç. Pagesa 30 Euro nata+bakshishe. Orari I punes 21.00-04.00. I ofrohet strehimi dhe udhetimi. Te interesuarat mund te kontaktojne ne viber:, Adresa: Prishtine Kosove

Botuar më 18/03/2019

MORPH KIDS Kërkon të punësojë Punonjese

(kujdestare per femijet ne lokal lodra per femije). Te jene serioze dhe te dashur me femijet. Mosha 18-40 vjeç, Adresa: Don Bosko, Vizion Plus

Botuar më 18/03/2019