Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Conford Bar Kërkon të punësojë Hostes

Paga 15.000 leke, puna 4 ore ne dite turni II, Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 16/05/2019

Conford Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Paga 32.000 leke+sigurime. Puna turni II, Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 16/05/2019

FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Liqeni

Botuar më 20/05/2019

Bar Tiss Kërkon të punësojë Kamarier

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku

Botuar më 20/05/2019

Yogurteria Durres Kërkon të punësojë Punonjese

4 persona. Page e kenaqshme+siguracione, Adresa: Rr. Taulantia,tek Vollga

Botuar më 20/05/2019

Bar-Kafe Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Blv. Gjergj Fishta

Botuar më 20/05/2019

Bar Melina Kërkon të punësojë Banakier/e

Mosha deri ne 35 vjec. Te jete i/e afte te perballoje fluksin, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Alba Call

Botuar më 20/05/2019

Orio Bar Kërkon të punësojë Picier

Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Prane Oxhakut, Tek Profarma

Botuar më 20/05/2019

Bar Orio Kërkon të punësojë Sanitare

Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Prane Oxhakut, Tek Profarma

Botuar më 20/05/2019

Bar Orio Kërkon të punësojë Kamarier

Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Prane Oxhakut, Tek Profarma

Botuar më 20/05/2019

SHISHA WINE BAR "AL PASHA" Kërkon të punësojë Kamarier/e

Mosha mbi 23 vjec. Te jene te disponueshem per tu alternuar me te dyja turnet. Paga e kenaqshme. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, perballe qendres "Globe", tek pallatet e Delijorgjit

Botuar më 20/05/2019