Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Artisti Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Te afte te perballojne fluksin, Tiranë, Adresa: Rr .”Teodor K...

Botuar më 11/07/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune.Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, pra...

Botuar më 10/07/2018

BAR EBIS Kërkon të punësojë Kamarier

Mosha deri ne 30 vjeç. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Perballe ish ekspozites Shqiperia Sot, prane lulishte "1 Maji".

Botuar më 16/07/2018

BAR EBIS Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Perballe ish ekspozites Shqiperia Sot, prane lulishte "1 Maji".

Botuar më 16/07/2018

BAR KAFE ROAN Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Paga 22.000 Leke + sigurime. Puna me dy turne, Tiranë, Adresa: Rruga Gjon Kastrioti, Laprake

Botuar më 16/07/2018

DIAMOND CAFFE Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: 21 Dhjetori, tek Kryqezimi

Botuar më 16/07/2018

DIAMOND CAFFE Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Femer, me eksperience pune, Adresa: 21 Dhjetori, tek Kryqezimi

Botuar më 16/07/2018

Pune sezonale Korrik Gusht Kërkon të punësojë Punonjese

Vajza: Balerina, Kengetare, Amatore, profesioniste, sipermarresi siguron ushqim, fjetje, akomodim, paga 1200 Euro ne muaj plus bakshishe, Adresa: Tek Piaca, prane Cirkut te Tiranes

Botuar më 14/07/2018

Muzik Live Kërkon të punësojë Balerine

Me ose pa eksperience pune. Paga 1500 Euro+ Bakshish+ bonuse. Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Tirane, 21 Dhjetori

Botuar më 13/07/2018

Galaxy Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga e kenaqshme, Adresa: Bulevardi i Ri, prane stacionit trenit

Botuar më 13/07/2018

Galaxy Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Adresa: Bulevardi i Ri, prane stacionit trenit

Botuar më 13/07/2018