Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

KOMPANIA E&M FASHION GROUP

DISTRIBUTOR EKSKLUZIV I BRANDIT ITALIAN ALVIERO MARTINI 1 CLASSE
Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune
•Te kete aftesi shume te mira komunikimi. •Me profilin e shkolles se mesme ose te larte. •Te jete e afte te punoje dhe bashkepunoje ne grup. •Aftesi per te aplikuar njohuri te mesuara. Aftesi te mira organizuese

Detyrat dhe Pagesa

Page e kenaqshme + bonuse
Aplikantet e interesuar te dergojne CV ne adresen e mail-it ose te telefonojne ne nr e kontaktit. Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do kontaktohen per interviste

Kontakte

Tiranë
alvieromartini1aclasse@emfashiongroup.al
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 02/08/2020

)