Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

DADA TIRANA

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

25000 leke + siguracione
Ofrohen kushte te mira pune. Orari 6 ore ne dite
Te interesuarat te telefonojne ne nr e kontaktit:

Kontakte

Bllok, tek Ama Caffe
Tiranë

Botuar më 14/01/2021

)