Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Butik me Veshje

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 27-35 vjec

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme
Kushte shume te mira pune
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Rr. Myslym Shyri
Tiranë

Botuar më 03/12/2019

)