Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT/E TREGTARE KOMPANI PRIVATE eshte duke kerkuar te punesoje:

Paga: ofrohet page baze + % |

Kusht i domosdoshem: te kene patente., me dhe pa eksperience pune., ofrohen kushte te...

Botuar më 09/08/2020
ofrohet page baze + %

AGJENT/E SHITJESH KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE OFRON MUNDESI PUNESIMI PER TE GJITHE JU QE KENI AMBICIE PER TE SHTUAR ME SHUME TE ARDHURA dhe rritje profesionale. Ne jemi duke kerkuar:

Paga: page baze + % |

Kanditati duhet te jete i pajisur me patente te klasit B ose makine. Preferohen dhe kandidate cift., personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Tiranë

Botuar më 09/08/2020
page baze + %

AGJENT/E TREGTARE KOMPANI PRIVATE eshte duke kerkuar te punesoje:

Paga: ofrohet page baze + % |

Kusht i domosdoshem: te kene patente., me dhe pa eksperience pune., ofrohen kushte te mira pune, personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Tiranë

Botuar më 09/08/2020
ofrohet page baze + %

SANITARE Biznes ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: është 30.000 me sigurime shoqerore/shendetesore, pas periudhës së proves. |

Orari i punës është 12.00-20.00 i pandryshueshëm.Dita e dielë pushim. Kërkojmë aplikante të qëndrueshme, afatgjata dhe të dedikuara në punë. Për të aplikuar telefononi ne numrin me poshte

Botuar më 08/08/2020
është 30.000 me sigurime shoqerore/shendetesore, pas periudhës së proves.

STAF Zyre Italiane (call center) Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Te kene njohuri shume te mire gjuhes Italiane\ puna 5 ore ne dite., Adresa: Tek Concord Center, Rruga 5 Maji

Botuar më 06/08/2020
paga e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE PASTICERI KASA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tek Liqeni I Thate, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

SHITESE GASTRONOMI Kërkon të punësojë

Paga: 35.000 leke+sigurime shoqerore |

Per dyqan bulmeti. Te kete eksperience pune ne kete fushe., Tiranë

Botuar më 06/08/2020
35.000 leke+sigurime shoqerore

BABY SITTER PANTHEON GROUP

Paga: page e kenaqshme |

Mundesisht me banim: Komuna e Parisit, Tirane e Re, Njesia nr.5, M Shyri, Rr Elbasanit. Orari i punes 8 ore, me eksperience pune, mosha 30-55 vjec

Botuar më 05/08/2020
page e kenaqshme

KUJDESTARE PANTHEON GROUP

Paga: page e kenaqshme |

Per te moshuar Mundesisht me banim: Komuna e Parisit, Tirane e Re, Njesia nr.5, M Shyri, Rr Elbasanit. Orari i punes i diskutueshem, me eksperience pune, mosha 30-55 vjec

Botuar më 05/08/2020
page e kenaqshme

PROJECT MANAGER Profesionisti Recruitment Agency Part of Çelësi Media Group, on behalf of our Client, is looking for a potential candidate for the position of

Paga: Competitive salary |

• Strong analytical skills including attention to details. Very good skills in developing and delivering presentations and demos;• Very good negotiation, organizational, time management and leadership skills;• Excellent written and verbal communication skills;• Responsible, Hard Worker, Cooperative, Result Oriented; • University Degree, preferred in Computer Science or Business Administration, at least 3 years work experience in similar positions, • develops relationships with external clients and organizations to assess their technology, support and logistics needs;• participating in the project meetings with related third parties for managing project processes;• establish client and sales goals and tracks progress and metrics;• assisting in definition of project scopes and objectives, involving all relevant stakeholders and ensuring technical feasibility;• managing the relationship and communication with all third parties;• performing risk management to minimize project risks;• ensuring resource availability and allocation;• coordinating internal resources and third parties for the flawless execution of projects;• using appropriate verification techniques to manage changes in project scope, schedule and costs;• measuring project performance using appropriate systems, tools and techniques• maintains relationships with technology, software, and security vendors, if you have the qualifications listed above, we would love to hear from you. send your cv by specifying in the subject the job title at

Botuar më 05/08/2020
Competitive salary

AGJENT SHITJESH Kerkohen urgjentisht 5 Persona ne Call Center si

Paga: Paga e kenaqshme+bonus+% |

Per fushaten Forex ne Gjuhen ANGLEZE, dhe SPANJOLLE, me eksperience pune minimumi 3 muaj. Mosha mbi 18 vjec. Te kene arsimin e mesem. Mundesi per te punuar ne kompani te njejta ne forme trajnime ne 12 shtete te ndryshme. Ofrojm kushte shume te mira pune. Puna full time, Adresa: Tirane

Botuar më 04/08/2020
Paga e kenaqshme+bonus+%
)