Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES

PRODHIME REKLAMA: Kerkon- Punonjes per Prodhim Reklame:

Kriteret

1.-Te kene njohuri ne kete profil pune. 2. -Marrim dhe pa eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

PAGA TE LARTA

Kontakte

Porcelan, rr. "Dashamir Fagu".
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 04/02/2023

)