Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT/E SHITJESH KOMPANIA BLUE FILTERS Kërkon të punësojë

Paga: Ne ofrojme: Pagese baze plus bonuse te larta |

Kriteret: * Aftesi bindese ne reklamimin dhe shitjen e produkteve. * Te afte per pune...

Botuar më 02/03/2021
Ne ofrojme: Pagese baze plus bonuse te larta

AGJENT/E Deshironi te jeni Shef i vetes tuaj dhe te paguheni per aq sa punoni? Kompania Gjermane LIBREX ofron mundesi punesimi per:

Paga: OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA |

Shitjes (shitje direct). KRITERET: - Nuk duhen kualifikime te vecanta. - Kushtet j...

Botuar më 01/03/2021
OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA

AGJENT Nese je duke kerkuar per nje jete ndryshe me plot ngjyra.., eja te besh nje pune te ndryshme nga rutina e perditshme! KOMPANIA GJERMANE "HYLA" KERKON: AGJENT TREGETARE NE TERREN

Paga: OFROHEN: Pagesa mbi nivelin e tregut |

Ofron: Trajnime dhe Seminare brenda dhe jashte vendit. I vetmi kusht qe te kerkohet t...

Botuar më 17/02/2021
OFROHEN: Pagesa mbi nivelin e tregut

PUNONJESE VIP INTERMEDIATE NJE KOMPANI NDERMJETSIMI NGA 2015 NE FUSHEN E MODES EDHE FOOTBALLIT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

PER MENAXHIMIN E MARDHENIEVE INSTITUCIONALEME PARTNERET JASHTE SHQIPERISE EDHE BRENDA.DUHET TE FLASI MIRE ITALISHT DHE ANGLISHTDUHET TE PERDORI MIRE PCDUHET TE PERDORI SOCIAL MEDIA., www.vipintermediate.comwww.vipintermediate.eventswww.vipintermediate.football, Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë

Botuar më 06/03/2021
e kenaqshme

PUNONJES FAST-FOODI Speed Food

Paga: e kenaqshme |

I/e disponueshem per te punuar me turne; orari (09:00-17:00) (17:00-00:00)Preferohet me vendbanim afer zones., me eksperience pune, kushte te mira pune, aplikantet te shkruajne vetem ne whatsapp, Adresa: Yzberisht pallati Dilo, Tiranë

Botuar më 06/03/2021
e kenaqshme

SANITARE FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha nen 40 vjec, Adresa: prane shkolles Petro nini Luarasi, Tiranë

Botuar më 06/03/2021
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha nen 35 vjec, Adresa: prane shkolles Petro nini Luarasi, Tiranë

Botuar më 06/03/2021
e kenaqshme

PUNONJESE BRUMI Kerkohet

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", Tirane

Botuar më 06/03/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

OPERATOR NE JEMI NJE NGA CALL CENTER-AT ME TE SIGURT NE SHQIPERI PER FUSHATA TE NDRYSHE DHE FOREX jemi duke zgjeruar stafin ndaj kerkojme te punesojme:

Paga: ofrohen paga konkuruese ne treg, bonuse nga me te lartat |

Per gjuhet SPANJISHT, GJERMANISHT, ANGLISHT, ITALISHT., me ose pa eksperience pune, mundesi punesimi part time ose full time. orari i punes (full time) 10.00-19.00, kushte te mira pune dhe ambjent komod. ofrohen trajnime te vazhdueshme dhe rritje profesionale brenda kompanise, te interesuarit te dergojne cv- ne e tyre ne adresen e mailit dhe do te kontaktohen per intervisten, Tiranë

Botuar më 06/03/2021
ofrohen paga konkuruese ne treg, bonuse nga me te lartat

CUSTOMER SERVICE Firma e transportit ETB-FREIGHT International Kft. Kerkon te punesoje: nje person per pozicionin e punes “ Customer Service “ ne Hungari

Paga: kompetitive. Pagesa pas aprovimit |

** Pershkrimi I Punes: 1) Komunikim ditor me partneret. 2) Bashkepunim dhe koordinim me koleget per detyrat e përditshme. 3) Te mbaje konktate te perditshme me firmen. 4) Përpunimi i porosive, formularëve, aplikacioneve dhe kërkesave. 5) Pranimi dhe zgjidhja e ankesave të klientëve. ** Kriteret e Pranimit: 1) Minimalisht te kete arsim te mesem. 2) Njohuri te mira te gjuhes angleze ne folur dhe ne te shkruar. 3) Njohuri mbi programet baze te kompjutrit( Outlook, Microsoft Office). 4) Leje drejtimi (Klasi B). 5) Perparesi kandidatet me eksperience te meparshme ne fushen e transportit dhe ne nje ambjent pune nderkombetar. Preferohen femra. Te interesuarit, te dergojne CV ne Anglisht ne adresen e E-mailit: [email protected]

Botuar më 06/03/2021
kompetitive. Pagesa pas aprovimit

SHITESE NE TE DUAM TY NE SKUADREN TONE ! E & M FASHION GROUP SH.P.K Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme + bonuse |

•Te kete aftesi shume te mira komunikimi. •Me profilin e shkolles se mesme ose te larte. •Te jete e afte te punoje dhe bashkepunoje ne grup. •Aftesi per te aplikuar njohuri te mesuara. Aftesi te mira organizuese, me eksperience pune, mirepresim te gjithe kandidatet e interesuara per te aplikuar ne adresen e-mail:ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste, Tiranë

Botuar më 05/03/2021
page e kenaqshme + bonuse

PUNONJES/E FIRME PRIVATE kerkon te punesoje: Punonjes/e per Menaxhimin dhe Postimin e produkteve ne faqet e Rrjeteve Sociale

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Te kete eksperience pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 05/03/2021
Ofrohet pagese e mire

AGJENTE SHITJESH FIRMA DERMOTEN Kërkon të punësojë

Paga: 50.000leke+% |

Femra, eksperience perben avantazh, mosha 25-40 vjec, te jene serioze te komunikueshme, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e e-mailit, Adresa: Rruga Kastriotet , kompleksi Malajzian, Tiranë

Botuar më 05/03/2021
50.000leke+%
)