Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET Agjent immobiliar

Ofrojme kushte shume te mira pune. Paga baze eshte 35000 (Leke) por ofrojme edhe bonuse. Kerkohet te kete arsim te larte dhe te zoteroje nje gjuhe te huaj, Adresa: Rruga "Murat Toptani" , Gjergji Center , Kati 6

Botuar më 21/08/2018

CHARLIE'S BAR KERKON TE PUNESOJE 2 Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. "Komuna Parisit", perballe ish New York

Botuar më 20/08/2018

Firme Reklamash Kërkon të punësojë Punonjes

Te specializuar per punimin e germave 3D, Reklama Ndriçuese, Veshje ne Adeziv, etj

Botuar më 20/08/2018

La Plaza Al Kërkon të punësojë Agjente imobiliare

Mosha 18-35 vjec. Me eksperience pune ne kete fushe. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr."Muhamet Gjollesha", prane 21 Dhjetorit

Botuar më 17/08/2018

KOMPANI QE MERRET ME SISTEMIM RRUGESH Kërkon të punësojë Graphic designer

Te perdori programin Corel. Paga 50.000 leke, Adresa: Te interesuarit te dergojne CV ne: nikocaci@icloud.com

Botuar më 17/08/2018

KERKOHEN Vajza promocioni

Mosha mbi 18 vjec Te interesuarat te kontaktojne ne nr:, Tiranë

Botuar më 15/08/2018

IRIS COSMETIC ne kuader te zgjerimit te aktivitetit jane hapur pozicionet e punes si me poshte si Agjent

/Menaxher Shitjesh. Te kete eksperience pune ne kete fushe. Aplikoni me CV ne zyrat e Iris Cosmetic, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km1, prane spitalit Salus&Vodafone

Botuar më 14/08/2018