Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMPANIA VIVENSO, e cila zgjeron zyrat e saj ne Shqiperi Kërkon të punësojë Agjent

Ose Agjente Tregetar per te gjitha qytetet. - Mosha 20-40 vjeç. - Me ose pa eksperience pune. - Te disponojne makine personale. - Pranohen edhe çift. Paga minimale 250 Euro e siper

Botuar më 28/05/2018

Shoqëria Domus Nostra, është një Shoqëri e Liçensuar për Administrimin e Pallateve dhe Bashkëpronësive si dhe për çertifikimin e Administratorëve. Kërkon të punësojë Administrator pallati

Kriteret e domosdoshme:Të ketë përfunduar të paktën arsimin e mesëm. Të ketë të paktën një eksperiencë të mëparshme pune.Mosha jo më pak se 30 vjec.Aftësi shumë të mira komunikuese dhe bindëse. Përbëjnë avantazh: Njohuri teknike (hidraulikë, ndërtim, elektrike. Përdorimi i kompjuterit, vecanreisht excelit. Per me teper info klikoni imazhin bashkangjitur.

Botuar më 27/05/2018

Kerkohen 3 Punetor lavazhi

Me eksperience pune. Paga shume e mire, Adresa: Unaza e re, prane Astirit, rruga "Foto Xhavella"

Botuar më 25/05/2018

DURRES KERKOHET Punetor

Per nje firme reklamash Te kete deshire te punoje, Durrës

Botuar më 25/05/2018

Je i Ri ose e Re dhe ambicioz/e? Deshiron te rritesh ne boten e Telemarketing?Je ne kerkim te nje pune qe do te te ndihmoje te rritesh profesionalisht dhe personalisht?Je ne kerkim te nje pune qe do te te krijoje stabilitet ekonomik?Deshiron te jesh pjese

E nje ekipi te ri dhe dinamik? Nese pergjigjja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TY!!! Ne jemi nje kompani, tashme e konsoliduar, ne boten e Telemarketing, ne rritje te vazhdueshme dhe gjithmone ne kerkim te njerezve te afte, profesionale dhe me ambicie per t’u rritur.Ne kerkojme te rinj me dhe pa pervoje ne fushen e Telemarketing per fushata dhe gjuhe te ndryshme!!! Kerkojme operatore per fushata: Sondazhe tregu; Takime; - Shitje produktesh; - Asistence per klientet.Gjuhet per te cilat kerkojme operatore jane: - Italisht; - Anglisht; - Gjermanisht; - Greqisht; - Spanjisht. Kushtet e punes jane nder me bashkekohoret ne treg dhe ju jepet mundesia e te punuarit me orar te pjesshem (ne baze te sektorit te punes).Orari i plote: 10:00-19:00 (nje ore pushim dreke). Menyra e pageses:- Sipas sektorit ne te cilin ju punoni (paga baze + bonuse mbi prodhim).- Ora e punes nga 300 derin 500 lek ora - Rroga mesatare rreth 1000Euro/muaj. Per te derguar CV tuaj, apo per te rezervuar nje interviste mund te na kontaktoni ne:e-mail, Adresa: Rr. Kavajes (Ish Parku-Condor Center, K. 2)

Botuar më 25/05/2018

Kerkohen Vajza promocioni

Me kohe te plote, paga e kenaqshme+bonuse, Tiranë

Botuar më 25/05/2018

Cozmos Viroi me aktivitet distribucion Produkte te konsumit te gjere Kërkon të punësojë Furnitor

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Mosha 18-25vjec.Pranohen edhe kandidate pa pervoje.Dergoni cv ne adresen e emailit ose tel ne nr e kontaktit, Tiranë, Adresa: Rr.fabrika e qelqit nr 56 ,Kombinat

Botuar më 24/05/2018
E kenaqshme

PASTRIM KIMIK Kërkon të punësojë Punonjese

Paga: e kenaqshme + siguracione |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Astir, Rruga Loni Ligori

Botuar më 23/05/2018
e kenaqshme + siguracione

Kerkojme te punesojme Menaxher

/ Magazinier, Tiranë, Adresa: Prane shkolles Petro Nini Luarasi

Botuar më 22/05/2018

Bar- Restorant "Ballkoni Dajtit", pjese e kompleksit turistik Dajti Ekspres Kërkon të punësojë Shef salle

Te kete minimalisht 5 vjet eksperience pune si dhe aftesi shume te mira menaxhimi dhe komunikimi. Te disponojne gjuhe te huaj Anglisht, Italisht. Te interesuarit te dergojne CV ne: hr@dajtiekspres.com, Adresa: Adresa: Dajt, Dajti expres,

Botuar më 22/05/2018