Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere per Tiranen.Te kete eksperience pune, te jete dhe shofer. Te njohe kasat...

Botuar më 28/06/2020
shume e kenaqshme

MENAXHERE SHITJESH KENWOOD ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000lek+%ne shitje |

Te mos preokupime familjare dhe shkollore, me eksperience pune, mosha e preferuar 23-33vjec, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Pallatet Shallvare, Tiranë

Botuar më 07/07/2020
Paga 40.000lek+%ne shitje

OPERATORE Faqe Online Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 Leke |

Per kthimin e mesazheve. Puna 8 ore ne dite, Adresa: Rruga 5 Maji, Tiranë

Botuar më 06/07/2020
25.000 Leke

FURRTAR / FURRXHI FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune mbi 5 vjet, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 06/07/2020
Paga shume e mire + siguracion

BANAKIERE FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 06/07/2020
Paga shume e mire + siguracion

AGJENT SHITJESH Osumi Food Kërkon të punësojë

Paga: 22.000 +2% e xhiros |

Leje drejtimi: kategoria b, per zonen e jugut, Adresa: Rr."Shaban Bardhoshi", Kombinat, Tirane

Botuar më 06/07/2020
22.000 +2% e xhiros

PUNETOR FURRE BUKE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per turnin e trete, orari 02.00-10.00 e mengjesit, te jene meshkuj, dhe te jene me banim afer zones perben avantazh, me ose pa eksperience pune, kushte te mira pune, e diela pushim, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Frederik shiroka, prane supermarket Joena, prane 21 Dhjetorit, Tiranë

Botuar më 06/07/2020
Paga e kenaqshme

SHOFER Shoqeria AGS shpk, e cila operon ne fushen e Sherbimit te ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca etj. Drejtimin e dhenies se ushqimit te semureve Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet korrektesi ne pagesa dhe kushte te mira pune |

. Te kete eksperience mbi 3 vjet si shofer. • Te zoteroje patente te klasit C + CAP. • Mosha deri ne 50 vjec. • Preferohet me vendbanim ne zonen e Sukthit, Manez-Vardardhe. • Per aplikantet nga Tirana ofrohet transporti., Adresa: Rr. “Beqir Luga”, p. 3, shk 1/1, afer Pazarit te Ri. Dergoni CV tuaj ne adresen e Email : bdoma@ags.al / info@ags.al

Botuar më 03/07/2020
Ofrohet korrektesi ne pagesa dhe kushte te mira pune

MENAXHER SHITJESH JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! KOMPANIA GJERMANE "VIVENSO" OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!

Paga: * ofrohet rroge baze + perqindje %. |

Part Time ose Full Time. Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE. * Fitime te pakufizuara, bonuse javore dhe mujore! * Mosha 20 - 40 vjeç

Botuar më 03/07/2020
* ofrohet rroge baze + perqindje %.

KONSULENT/E SHITJEJE ARTCONTAC CENTER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per call center. Puna nga e hena ne te premte, orari 09.00 -18.00. E shtune dhe e diele pushim, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit, Tiranë

Botuar më 03/07/2020
e kenaqshme

LAVAZHIER Lavazh Makinash Kërkon të punësojë

Paga: page me mareveshje |

Me ose pa eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Yzberisht, rr. 3 Deshmoret, Tiranë

Botuar më 03/07/2020
page me mareveshje
)