Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Muzik Live Kërkon të punësojë Valltare

Me ose pa eksperience pune. Edhe pak dite kane ngelur per pranime. Paga 40 Euro ne na...

Botuar me 21/09/2018

KOMPANI PRIVATE Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Ofrohen kushte shume te mira pune. Page baze + %. Te interesuarit te disponojne makin...

Botuar me 20/09/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 20/09/2018

SHOQATE BAMIRESIE Kërkon të punësojë Punonjes

Paga: E kenaqshme |

SHOQATA KERKON TE PUNESOJE DJEM DHE VAJZA

Botuar me 21/09/2018
E kenaqshme

Kerkohet Bloger

Per menaxhimin e rrjeteve sociale dhe web - te kete mbaruar fakultetin per IT - Publikimi ne facebook dhe instagram - Marketing dhe menaxhim i publikimeve - Publikimi ne facebook dhe instagram- Menaxhim i korrespondencave - Artikujve ne web te pakten 1 - 2 here ne muaj - Hedhje dhe ndryshime te artikujve dhe produkteve. Duhet te jete : - Kreativ - I afte per te punuar ne grup - I vemendshem ndaj detajeve - Njohuri te gjuhes angleze - Te kete eksperienca te meparshme pune. Ofrohen : - Trajnime - Page e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit, Tiranë

Botuar me 21/09/2018

Muzik Live Kërkon të punësojë Valltare

Me ose pa eksperience pune. Edhe pak dite kane ngelur per pranime. Paga 40 Euro ne nate+ Bakshishe+ Bonuse dhe siguracione. Akomodim i siguruar. Te jene te paraqitshme dhe korrekte. Te interesuarat te kontaktojne ne viber ose What's App, Tiranë

Botuar me 21/09/2018

KOMPANI PRIVATE Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Ofrohen kushte shume te mira pune. Page baze + %. Te interesuarit te disponojne makine personale

Botuar me 20/09/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 20/09/2018

Supermarket Kërkon të punësojë Punonjese

Kontrata: Kohe e plote |

FEMER. Preferohet me ose pa eksperience pune, Tiranë, Adresa: Kopshti Botanik dhe adresa 2 : Ymer Kurti Posta 8 Tirane

Botuar me 19/09/2018

KOMPANI SIGURIMESH INSIG Kërkon të punësojë Operatore

Per shitjen e sigurimeve te automjetit. Te kete njohuri te mira kompjuterike, te kete aftesi te mira komunikuese. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Blv. Gjergj Fishta, ngjitur me UET-ne

Botuar me 19/09/2018

Kompania Aqua Viva Kërkon të punësojë Agjent/e terreni

Me ose pa eksperience pune, kushti i vetem te kene makine personale, paga baze + perqindje. Te avantazhuar aplikantet cift. Per me teper informacion mund te kontaktoni ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar me 19/09/2018

Pastrim Kimik Kërkon të punësojë Punonjese

Me eksperience pune ne kete profil. Ofrohen kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Tek Liqeni.

Botuar me 19/09/2018

Kompani Pastrimi Kërkon të punësojë Sanitare

Me kohe te plote. Paga e kenaqshme+sigurime shoqerore dhe pushime te paguara, Adresa: Rr. "Joan Fon Han", prane gjijmazit Ismail Qemali

Botuar me 19/09/2018