Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - KOMPANI GJERMANE

Paga: PAGA 50.000 LEKE + BONUSE SI DHE 2 HERE UDHETIME JASHTE VENDIT |

* ME OSE PA EKSPRIENCE PUNE. * MJAFTON TE KENI NJE MAKINE PERSONALE. * Aplikantet çift perbejne avantazh, Adresa: PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI KONTAKTONI NE:

Botuar më 29/11/2021
PAGA 50.000 LEKE + BONUSE SI DHE 2 HERE UDHETIME JASHTE VENDIT

PUNONJES Njoftime pune - PRODHIM REKLAMASH "LICI" OFRON VEND PUNE PER:

Paga: Ofrojme paga shume te mira |

Preferohet te kene njohuri ne kete profil pune. Kushte shume te mira pune

Botuar më 29/11/2021
Ofrojme paga shume te mira

NDIHMES Vende pune - PRODHIM REKLAMASH OFRON VEND PUNE PER:

Paga: Ofrojme paga shume te mira |

Preferohet te kene njohuri ne kete profil pune. Kushte shume te mira pune

Botuar më 29/11/2021
Ofrojme paga shume te mira

AGJENT Njoftime pune - KERKOHEN AGJENTE SHITJESH NE KOMPANI GJERMANE

Paga: PAGA 50.000 LEKE + BONUSE SI DHE 2 HERE UDHETIME JASHTE VENDIT |

* KOMPANIA JONE OFRON KUSHTE PUNE TE STANDARTEVE TE LARTA. * EKSPRIENCA E PUNES NUK KA RENDESI. * MJAFTON TE KENI NJE MAKINE PERSONALE. * Aplikantet çift perbejne avantazh, Adresa: PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI KONTAKTONI NE:

Botuar më 29/11/2021
PAGA 50.000 LEKE + BONUSE SI DHE 2 HERE UDHETIME JASHTE VENDIT

AGJENT/E TREGTARE Njoftime pune - Kompania Gjermane Hyla Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN KUSHTE PUNE DHE PAGE TE STANDARTEVE TE LARTA + PERQINDJE |

Kriteret: * Mosha deri 40 vjeç. * Te kete patente dhe makine personale. * Aplikantet çift perbejne avantazh. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 29/11/2021
OFROHEN KUSHTE PUNE DHE PAGE TE STANDARTEVE TE LARTA + PERQINDJE

OPERATORE Njoftime pune - KERKOHEN OPERATORE NE GJUHEN SHQIPE

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

(Femra) Mosha 18 – 30 vjeç. Me eksperience ose pa eksperience pune. Ofrohen standarte te larta pune. Lutemi dergoni CV me foto ne Whap ose sms ne:

Botuar më 29/11/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

PUNONJESE NJOFTIME PUNE - STABILIMENT MISHI (PUNISHTE PER PERPUNIM MISHI) Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme + sigurime ( mundesi rritje ne varesi te eksperiences) |

/ PASTRUESE. Mosha deri ne 50 vjec. Te jete e shkathet. Nuk nevojitet eksperience. Orari i punes 07.30-16.00, Adresa: Ish parku i autobusave, tek NSHRAKU, Tiranë

Botuar më 29/11/2021
shume e kenaqshme + sigurime ( mundesi rritje ne varesi te eksperiences)

KAMARIER Vende te lira pune - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Paga dhe kushtet e punes konkuruese ne treg., per me shume informacion na kontaktoni ne adresen e-mailit ose telefononi nga ora 9:00-15:00, Adresa: Adresa per intervista: Komuna e Parisit, Rr.Tish Daija, pas Bankes NOA., Tiranë

Botuar më 29/11/2021
shume e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me ose pa eksperiencë pune, mosha mbi 18 vjec, paga dhe kushtet e punes konkuruese ne treg., per me shume informacion na kontaktoni ne adresen e-mailit ose telefononi nga ora 9:00-15:00, Adresa: Adresa per intervista: Komuna e Parisit, Rr.Tish Daija, pas Bankes NOA., Tiranë

Botuar më 29/11/2021
shume e kenaqshme

NDIHMES MAGAZINIER Njoftime pune - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Mosha mbi 25 vjec, paga dhe kushtet e punes konkuruese ne treg., per me shume informacion na kontaktoni ne adresen e-mailit ose telefononi nga ora 9:00-15:00, Adresa: Adresa per intervista: Komuna e Parisit, Rr.Tish Daija, pas Bankes NOA, Tiranë

Botuar më 29/11/2021
shume e kenaqshme
)