Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Muzik Live KORABI ne TETOVE me hapjen e sezonit kerkon te punesoje: Valltare

Me ose pa eksperience pune. Me pagese te kenaqshme dhe vize pune 3 deri ne 6 muaj. Te interesuarat te nxitojne per te kontaktuar ne viber ose What's App se dhe pak kohe ka mbetur per pranime. Aplikimet jane te hapuara nga data 20 nentor - 30 nentor, Tiranë, Adresa: Tetove, Maqedoni

Botuar më 20/11/2018

KOMPANIA WATER LIVE, shpk Kërkon të punësojë Menaxher/e

Shitjesh. Mosha 25 – 45 vjeç. Page + %. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 20/11/2018

Kerkohet Faqoses

/Designer. Me eksperience pune ne Faqosje/Designer. Aplikanti te kete njohuri te mira ne paketen: Adobe (indesigner, photoshop, ilustator, etj). Te intersuarit te dergojne CV ne: botimecv@gmail.com

Botuar më 19/11/2018

Hydropowerplant Construction Sh.p.k Kërkon të punësojë Menaxher

Projekti. Duhet të ketë njohuri në fushën e ndërtimit , të komunikojë mirë në anglisht . Do duhet të raportojë rreth ecurisë së punimeve , të merret me porositë për materiale dhe shpërndarjen e tyre. Objekti që po ndërtohet ndodhet në fshatin Skuraj në Kurbin. Ju lutem dërgoni CV në emailin:, Kurbin, Adresa: Fshati Skuraj, Kurbin

Botuar më 18/11/2018

KERKOHET Elektromekanik

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 17/11/2018

KERKOHET Elektricist

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 17/11/2018

KERKOHET Marangoz

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 17/11/2018

KERKOHET Punetor lavazhi

Me eksperience pune per tapiceri dhe tapete, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 17/11/2018

J"ADORE AKSESOR Kërkon të punësojë Shitese

5 Punonjese. Puna 6 oraresh, me dy turne: Turni I 08.00-14.00 Turni II 15.00-21.00 Te jene te disponueshme per tu alternuar me te dyja turnet. THEKSOJME: Te mos jene te angazhuara me shkolle dhe pune tjetet. Paga e Kenaqshme. Te interesuarat te dergojne eksperiencat e punes(nese kane) ne viber ose Whats ap, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Bllok

Botuar më 15/11/2018

Next shpk Kërkon të punësojë Agjent

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 500 Euro |

Eksperience: 1 vit, Arsimi: i mesem, Gjuhet e huaja: italisht - spanjisht, KËRKOJMË 100 KONSULENTË TELEFONIK për desk-un Italian dhe spanjoll.Ofrojmë :- Pagesë bazë deri ne 500 €;- Bonuse ditore,javore dhe mujore ndër më të lartat në treg;- Kushte pune ideale;- Kontratë pune në përputhje me ligjin Shqiptar;- Orar pune Full-Time;- Mundësi rritjeje profesionale në çdo drejtim të dëshiruar;- Promovim për më të mirët me udhëtime jashtë Shqipërisë;- Shërbim mjekësor falas;- Trajnime periodike.Të interesuarit të na dërgojnë CV-në tek adresa : elena.seitllari@nextshpk.comose te na kontaktojn ne nr 0699115429, Tiranë, Adresa: Rruga Kavajes,Ish parku i autobusave,Kompleksi 100 Vitrinat

Botuar më 14/11/2018
Paga: 500 Euro