Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Primis Real Estate Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me marreveshje |

Ofrohet punë agjent imobiliar pranë zyrës Primis.Zyra Primis me adresë rruga “M...

Botuar me 15/10/2018
Me marreveshje

Devi 20 Grup Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Puna me kohe te plote. Paga 25.000 leke+ Bonus. Me eksperience pune 1 vit. Duhet te jete banues i qytetit, ku deshiron te punoj. Pozicioni eshte per qytetet : Korce, Elbasan, Fier, Shkoder., Adresa: Autostrada tirane durres km 5

Botuar me 16/10/2018

Pastrim Kimik Kërkon të punësojë Punonjese

Me eksperience pune ne kete profil. Ofrohen kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Tek Liqeni.

Botuar me 16/10/2018

Çelësi Media Group Kërkon të punësojë Konsulent/e shitjeje

Çelësi Media Group ofron 360° informacion praktik dhe utilitar dhe 360° akses dhe shërbime informacioni për të gjithë, biznese dhe konsumatorë, nëpërmjet platformës së parë dhe të vetme të integruar print-ëeb-mobile për të 5 linjat e komunikimit, B2C, B2B, C2C, turizmit dhe artit. Me qëllim ofrimin e këtyre shërbimeve tek klientët sipas nevojës dhe vlefshmërisë për të, Grupi po angazhon Konsuletë për Shitje. Përgjegjësitë Kryesore- Identifikon klientë potencial dhe ndjek mundësitë për tu ofruar atyre shërbimet e Grupit Çelësi. - Kupton qëllimin e aktivitetit të klientit dhe konsulton atë në lidhje me zgjidhjen e parshtatshme marketing. - Mirëmban marrëdhënien e Klientit me Sektorët e Grupit duke garantuar cilësinë maksimale të shërbimit të ofruar. Vetëm personat që kanë punuar më parë në marketingun dhe konsulencën B2B do të jenë të suksesshëm në këtë pozicion pune. Personat që njohin konceptin “online” dhe “kanal komunikimi” do të shkëlqejnë në këtë pozicion pune dhe do të fitojnë shumë! Kujdes, të duhet edhe makinë, ose të paktën leje për drejtim mjeti! Procesi i aplikimit: Aplikoni tek adresa emailit me CV tuaj bashkangjitur

Botuar me 16/10/2018

KOMPANIA GJERMANE HYLA Kërkon të punësojë Agjent/e tregtare

Nese je njeri dinamik, ambicioz dhe kerkon te arrish dicka ne jete, dil nga perditshmeria dhe kerko nje pune te vecante. Kompania jone Hyla-International ofron vende pune si agjent/e tregtar ne terren ne te gjitha qytetet e Shqiperise. Mos u shqeteso per eksperiencen, sepse ne ofrojme trajnimet me te mira ne fushen e tregtise. Mjafton pak vullnet, pak guxim per te filluar dhe shume shpejt mund te besh nje STIL JETE sic ti ke deshiruar gjithmone. Mos harroni qe mundesite e mira duhet ti kapesh kur te vijne. Te interesuarit duhet te plotesojne keto kritere:1. Te kene Veture personale 2. Te kene Leje Drejtimi 3. Mosha 20-35 Vjeç. Kane avantazh aplikantet çift, Adresa: Rruga Besim Alla, Kombinat

Botuar me 16/10/2018

Primis Real Estate Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e pjesshme |

Arsimi: i larte, Zyra Primis me adresë rruga “Murat Toptani” po rekruton ekspertë ndërmjetësimi.Detyra juaj kryesore është të ndërmjetësoni me sukses transaksionin e shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një prone të paluajtshme si ekspert në një ekip profesionistësh.Profili i kandidatit:• Preferohet arsimi i lartë, veçanërisht në degët Menaxhim, Marketing. Të jetë korrekt, këmbëngulës, komunikues dhe me aftësi të mira negociuese• Të jetë bashkëpunues me të tjerët dhe me sens të mirë organizimi. • Per individet me me eksperiencë të mëparshme në shitje ofrohen bonuse te vecanta., Tiranë, Adresa: Rruga Murat Toptani, Gjergji Center, Kati 6

Botuar me 15/10/2018

Primis Real Estate Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me marreveshje |

Ofrohet punë agjent imobiliar pranë zyrës Primis.Zyra Primis me adresë rruga “Murat Toptani” po rekruton ekspertë ndërmjetësimi.Detyra juaj kryesore është të ndërmjetësoni me sukses transaksionin e shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një prone të paluajtshme si ekspert në një ekip profesionistësh.Profili i kandidatit:• Preferohet arsimi i lartë, veçanërisht në degët Menaxhim, Marketing• Preferohet me eksperiencë të mëparshme në shitje• Të njohë gjuhë të huaja (anglisht, italisht) Të jetë korrekt, këmbëngulës, komunikues dhe me aftësi të mira negociuese• Të jetë bashkëpunues me të tjerët dhe me sens të mirë organizimi, Tiranë, Adresa: Rruga Murat Toptani, Gjergji Center, Kati 6

Botuar me 15/10/2018
Me marreveshje

Kerkohen Menaxher

SHITJESH NE TERREN (DJEM DHE VAJZA) PER TIRANE DHE RRETHE. KUSHT KRYESOR: TE DISPONOJNE VETURE PERSONALE. KOMPANIA JONE OFRON FITIME SHUME TE LARTA, Adresa: Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar me 14/10/2018

Evolflex Albania Shpk Kërkon të punësojë Operatore

Per teleshitje. Puna me turne 6-orareshe. Kusht i domosdoshem te kete punuar me perpara ne Call Center shqip. Adresa Komuna e Parisit, Qendra Kristal

Botuar me 12/10/2018

J"ADORE AKSESOR Kërkon të punësojë Shitese

5 Punonjese. Puna 6 oraresh, me dy turne: Turni I 08.00-14.00 Turni II 15.00-21.00 Te jene te disponueshme per tu alternuar me te dyja turnet. Paga e Kenaqshme. Te interesuarat te dergojne eksperiencat e punes(nese kane) ne viber ose Whats ap, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Bllok

Botuar me 12/10/2018

KOMPANIA GLOBE WILLIAMS AL Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha 20-45 vjec.Me ose pa eksperience pune. Paga eshte e negociueshme. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar me 12/10/2018