Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FURRTAR / FURRXHI Furre buke Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, 8 orarshe, Adresa: Sauk

Botuar më 09/07/2020
e kenaqshme

SUPERVIZOR Ne jemi tashme nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketingut, ne rritje te vazhdueshme dhe gjithmon ne kerkim te njerezve te afte, profesional dhe me ambicje per tu rritur Ne karriere ndaj ne kerkojme te punesojme:

Paga: e kenaqshme |

/ operator per fushate energjie, per gjuhen italiane. Me eksperience pune., te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e e-mailit, Adresa: Rr. Kavajes, Condor Center, kati 2-te

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

EKONOMIST/E KOMPANI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri shume te mira te programeve Alpha Web, Financa 5. Te kete njohuri shume te mira te Legjislacionit ne fuqi. Te kete njohuri shume te mira te paketes Office. Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe organizuese. Te kete aftesi shume te mira per te punuar ne grup, te kete jo me pak se 3 vite eksperience ne kete fushe, te kete mbyllur bilanc., te interesuarit te dergojne cv ne adresen:, Tiranë

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

AGJENT IMMOBILIAR Pata Real Estate Keni plane te medha? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj?Konsulent Imobilir eshte nje pozicion i cili konsiston dhe me daljen ne terren.Behuni pjese e kompanise te pasurive te paluajtshme

Kontrata: Kohe e plote | Paga: rroge baze dhe perqindje |

Arsimi: i larte - i mesem, Gjuhet e huaja: anglisht, Kriteret:Aftesi per tu adaptuar me karaktere te ndryshme individesh.Karakter sfidues.AmbiciozTolerantMenaxhues i mire i kohes Aftesi negociuese.Aftesi per te punuar ne grup.Njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht. (Nje mjafton)Eksperience te meparshme ne shitje dhe sherbim klienti., eksperienca eshte plus i shtuar, 20-30, mundesi rritje ne karriere, nisni nje cv ne email: patarealestate@gmail.com ose ne numrin +355 69 290 8980, Adresa: Rruga Kavajes ne ane te qendres GLOBE, Tiranë

Botuar më 08/07/2020
rroge baze dhe perqindje

MENAXHERE SHITJESH KENWOOD ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000lek+%ne shitje |

Te mos preokupime familjare dhe shkollore, me eksperience pune, mosha e preferuar 23-33vjec, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Pallatet Shallvare, Tiranë

Botuar më 07/07/2020
Paga 40.000lek+%ne shitje

OPERATORE Faqe Online Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 Leke |

Per kthimin e mesazheve. Puna 8 ore ne dite, Adresa: Rruga 5 Maji, Tiranë

Botuar më 06/07/2020
25.000 Leke

FURRTAR / FURRXHI FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune mbi 5 vjet, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 06/07/2020
Paga shume e mire + siguracion

BANAKIERE FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 06/07/2020
Paga shume e mire + siguracion

AGJENT SHITJESH Osumi Food Kërkon të punësojë

Paga: 22.000 +2% e xhiros |

Leje drejtimi: kategoria b, per zonen e jugut, Adresa: Rr."Shaban Bardhoshi", Kombinat, Tirane

Botuar më 06/07/2020
22.000 +2% e xhiros

PUNETOR FURRE BUKE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per turnin e trete, orari 02.00-10.00 e mengjesit, te jene meshkuj, dhe te jene me banim afer zones perben avantazh, me ose pa eksperience pune, kushte te mira pune, e diela pushim, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Frederik shiroka, prane supermarket Joena, prane 21 Dhjetorit, Tiranë

Botuar më 06/07/2020
Paga e kenaqshme
)