Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë Menaxher

Paga: shume e kenaqshme |

/ Agjent shitjesh, dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, priorit...

Botuar më 16/09/2019
shume e kenaqshme

FURRE BUKE-PASTICERI ISTANBUL BAKLAVA Kërkon të punësojë Shitese

Paga dhe kushtet e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, afer Xhamis

Botuar më 19/09/2019

Faqe Online Kërkon të punësojë Operatore

Per kthimin e mesazheve. Puna turni I. Paga 25.000 Leke. Te dielen punohet nga shtepia, Tiranë, Adresa: Rruga 5 Maji

Botuar më 19/09/2019

Kompania Teoren sh.p.k. Kërkon të punësojë Teknik

-hidraulik në qytetin e Durrësit dhe Tiranës.Mosha e kërkuar deri në 18 - 40 vjeç.Të ketë përvojë pune në këtë profil. Të interesuarit të kontaktojnë në nr:

Botuar më 19/09/2019

CHAT LINE Kërkon të punësojë Operatore

Mosha mbi 18 vjec. Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze. Paga mbi 700 Euro ne muaj. Orare fleksibel ose pune me turne. Per te lene nje orar per interviste kontaktoni ne nr e kontaktit / whats'app

Botuar më 18/09/2019

VIDEOCHAT STUDIO Kërkon të punësojë Punonjese

PER CHAT ONLINE (F) Na telefono nese: Je mbi 18 vjec dhe ke njohuri te mira te gjuhes angleze. Ofrojme 100 % privatesi, orare fleksibel dhe mundesi punesimi nga shtepia. Pagesa mbi 500 Euro ne muaj. Mund te na kontaktoni dhe waap ne nr. 0693066703, Tiranë

Botuar më 18/09/2019

Lavazh Geri Kërkon të punësojë Lavazhier

Paga: me perqindje |

Tiranë, Adresa: Misto Mame, pallatet Çabej, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 17/09/2019
me perqindje

OPERATORE CALL CENTE Kërkon të punësojë

Paga: Paga 30.000 Leke + perqindje |

Per call center ne gjuhen shqipe. Puna 6 ore ne dite, eksperience te pakten 6 muaj ne call center shqip. pa eksperience pune nuk pranohen., Adresa: Komuna Parisit, Tiranë

Botuar më 17/09/2019
Paga 30.000 Leke + perqindje

SHOFER VIVENSO SHPK Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Te kene makine personale, ofrohen kushte shume te mira pune

Botuar më 17/09/2019
Paga e kenaqshme

PUNETOR Minardi Led Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per prodhim montim reklamash. Preferohet te kete eksperience ne drejtim Furgoni

Botuar më 16/09/2019
e kenaqshme

KOMPANIA DATJA & CO Kërkon të punësojë Punetor magazine

Orari 07.30-16.00. Paga e kenaqshme + sigurime, Tiranë, Adresa: Ish tregu Ushqimor, rruga Hamdi Pepa

Botuar më 16/09/2019