Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Muzik Live Kërkon të punësojë Valltare

Me ose pa eksperience pune. Edhe pak dite kane ngelur per pranime. Paga 40 Euro ne na...

Botuar me 21/09/2018

KOMPANI PRIVATE Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Ofrohen kushte shume te mira pune. Page baze + %. Te interesuarit te disponojne makin...

Botuar me 20/09/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 20/09/2018

LAVAZH EDISONI Kërkon të punësojë Lavazhier

Me eskperience pune. Paga me % (40%)Te jene korrekt ne pune, Tiranë, Adresa: Rruga “Ura” 300m ne krahe te djathte per ne Tufine

Botuar me 26/09/2018

Lavazh Makinash Kërkon të punësojë Lavazhier

Me ose pa eksperience pune, page me mareveshje, Adresa: Yzberisht, rr. 3 Deshmoret

Botuar me 25/09/2018

Primis Real Estate Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me marreveshje |

Arsimi: i larte, Leje drejtimi: kategoria b, Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, Detyra juaj kryesore është të ndërmjetësoni me sukses transaksionin e shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një prone të paluajtshme si ekspert në një ekip profesionistësh.Profili i kandidatit: • Të jetë korrekt, këmbëngulës, komunikues dhe me aftësi të mira negociuese • Të jetë bashkëpunues me të tjerët dhe me sens të mirë organizimi . Ata te cilat kane eksperience te meparshme ne shitje kane bonuse te vecanta., Tiranë, Adresa: Rruga Murat Toptani, Gjergji Center, Kati 6.

Botuar me 25/09/2018
Me marreveshje

Reklama Neon Tirana Kërkon të punësojë Specialist

Me eksperience pune ne ndertimin e reklamave. Te jete njohes i mire i fushes si dhe te kete njohuri shume te mira ne aplikimin e Adezivit. Preferohet te kete patente te klasit B, Adresa: Rr. “Don Bosko”.

Botuar me 24/09/2018

Qendra Condor Center Kërkon të punësojë Pastruese

Mundesisht rreth zones. Mosha jo me shume se 45 vjec, Adresa: Rruga e Kavajes, Condor Center

Botuar me 24/09/2018

ARREDO FAB Kërkon të punësojë Arkitekte

Te interesuarit duhet te kene aftesi te mjaftueshme si ne Interior ashtu dhe Exterio Dizain. Te njohin programet perkatese. Te njohin gjuhen italiane si dhe te disponojne leje drejtimi. Dergoni CV ne: abici@arredofab.com, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar me 24/09/2018

SHOQATE BAMIRESIE Kërkon të punësojë Punonjes

Paga: E kenaqshme |

SHOQATA KERKON TE PUNESOJE DJEM DHE VAJZA

Botuar me 21/09/2018
E kenaqshme

Kerkohet Bloger

Per menaxhimin e rrjeteve sociale dhe web - te kete mbaruar fakultetin per IT - Publikimi ne facebook dhe instagram - Marketing dhe menaxhim i publikimeve - Publikimi ne facebook dhe instagram- Menaxhim i korrespondencave - Artikujve ne web te pakten 1 - 2 here ne muaj - Hedhje dhe ndryshime te artikujve dhe produkteve. Duhet te jete : - Kreativ - I afte per te punuar ne grup - I vemendshem ndaj detajeve - Njohuri te gjuhes angleze - Te kete eksperienca te meparshme pune. Ofrohen : - Trajnime - Page e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit, Tiranë

Botuar me 21/09/2018

Muzik Live Kërkon të punësojë Valltare

Me ose pa eksperience pune. Edhe pak dite kane ngelur per pranime. Paga 40 Euro ne nate+ Bakshishe+ Bonuse dhe siguracione. Akomodim i siguruar. Te jene te paraqitshme dhe korrekte. Te interesuarat te kontaktojne ne viber ose What's App, Tiranë

Botuar me 21/09/2018

KOMPANI PRIVATE Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Ofrohen kushte shume te mira pune. Page baze + %. Te interesuarit te disponojne makine personale

Botuar me 20/09/2018