Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Hydropowerplant Construction Sh.p.k Kërkon të punësojë Menaxher

Projekti. Duhet të ketë njohuri në fushën e ndërtimit , të komunikojë mirë në anglisht . Do duhet të raportojë rreth ecurisë së punimeve , të merret me porositë për materiale dhe shpërndarjen e tyre. Objekti që po ndërtohet ndodhet në fshatin Skuraj në Kurbin. Ju lutem dërgoni CV në emailin:, Kurbin, Adresa: Fshati Skuraj, Kurbin

Botuar më 18/11/2018

KERKOHET Elektromekanik

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 17/11/2018

KERKOHET Elektricist

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 17/11/2018

KERKOHET Marangoz

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 17/11/2018

KERKOHET Punetor lavazhi

Me eksperience pune per tapiceri dhe tapete, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 17/11/2018

J"ADORE AKSESOR Kërkon të punësojë Shitese

5 Punonjese. Puna 6 oraresh, me dy turne: Turni I 08.00-14.00 Turni II 15.00-21.00 Te jene te disponueshme per tu alternuar me te dyja turnet. THEKSOJME: Te mos jene te angazhuara me shkolle dhe pune tjetet. Paga e Kenaqshme. Te interesuarat te dergojne eksperiencat e punes(nese kane) ne viber ose Whats ap, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Bllok

Botuar më 15/11/2018

Next shpk Kërkon të punësojë Agjent

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 500 Euro |

Eksperience: 1 vit, Arsimi: i mesem, Gjuhet e huaja: italisht - spanjisht, KËRKOJMË 100 KONSULENTË TELEFONIK për desk-un Italian dhe spanjoll.Ofrojmë :- Pagesë bazë deri ne 500 €;- Bonuse ditore,javore dhe mujore ndër më të lartat në treg;- Kushte pune ideale;- Kontratë pune në përputhje me ligjin Shqiptar;- Orar pune Full-Time;- Mundësi rritjeje profesionale në çdo drejtim të dëshiruar;- Promovim për më të mirët me udhëtime jashtë Shqipërisë;- Shërbim mjekësor falas;- Trajnime periodike.Të interesuarit të na dërgojnë CV-në tek adresa : elena.seitllari@nextshpk.comose te na kontaktojn ne nr 0699115429, Tiranë, Adresa: Rruga Kavajes,Ish parku i autobusave,Kompleksi 100 Vitrinat

Botuar më 14/11/2018
Paga: 500 Euro

KOMPANIA FANNER Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Per Tiranen edhe rrethet. Preferohet te kete eksperience pune dhe Universitetin per menaxhim biznesi. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Adresa: Rr. Sabaudin Gabrani, ish Smt

Botuar më 13/11/2018

Kerkohen Menaxher

SHITJESH NE TERREN (DJEM DHE VAJZA) PER TIRANE DHE RRETHE. KUSHT KRYESOR: TE DISPONOJNE VETURE PERSONALE. KOMPANIA JONE OFRON FITIME SHUME TE LARTA, Adresa: Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 13/11/2018

Evolflex shpk Kërkon të punësojë Shitese

F per turnin e dyte.Orari i punes 15.00-21.00. Paga baze+ %.Kushti per tu punesuar duhet te jete qe te kene punuar me pare ne nje kompani dyshekesh. Te interesuarit te dergojn cv ne adresen e emailit, Adresa: Komuna e Parisit qendra kristal center

Botuar më 12/11/2018