Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë Menaxher

Paga: shume e kenaqshme |

/ Agjent shitjesh, dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, priorit...

Botuar më 06/10/2019
shume e kenaqshme

MENAXHER Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te pergjithshem. Te njohe programin Alfa. Te kete patente te klasit B, Adresa: Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

SHITESE DYQAN BULMETI Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+sigurime shoqerore |

Per dyqan bulmeti. Te kete eksperience pune ne kete fushe. Mosha deri ne 45 vjec, Tiranë

Botuar më 12/10/2019
30.000 leke+sigurime shoqerore

AGJENT SHITJESH GARD SH.P.K Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme (page baze+perqindje shtese mbi xhiron) |

Mosha 20-35 vjec, me eksperience pune ne kete fushe.

Botuar më 11/10/2019
Paga e kenaqshme (page baze+perqindje shtese mbi xhiron)

PUNONJES/E PASTRIMI Fondacioni Youth Albania Professional Services Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, 20 - 50 vjeç, personat e interesuar te paraqiten prane ambientit tone ne adresen, Adresa: Rr. "Don Bosko", perballe hotel Ferrarit, ne krah te Kishes.

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

VALLTARE Muzik Live Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me vize pune 3 deri ne 6 muaj. Kerkojme te jene te paraqitshme, korekte dhe serioze. Te interesuarat mund te kontaktojne ne nr e tel, Viber dhe whatcup, me ose pa eksperience pune, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

OPERATOR WeDoiT sh.p.k Kërkon të punësojë

Paga: duke filluar nga 500 Euro + bonuse objektive |

Per gjuhen italiane dhe spanjolle. Disponibiliteti full time., me eksperience pune ne call center., te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit per me shume informacion:, Adresa: Rruga Sali Butka, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
duke filluar nga 500 Euro + bonuse objektive

HIDRAULIK Kompania Gjermane Blue Filters Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Teknik Montimi - Te njohe dhe te kete ekperience ne instalimet dhe materialiet hidraulike - Te kete kryer shkollen e mesme ose profesionale -Te zoteroje pantente (perben perparesi disponimi i makines), te interesuarit te dergojne cv ne adresen e email-it ose te kontaktojne, Adresa: Rruga Teodor Keko , Pallati Romario kati i dyte , Tirane, Tiranë

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

PUNETORE Pastrim Kimik Alfa Kërkon të punësojë

Paga: 30000 LEKE |

Me ose pa eksperience pune, paga 30.000 lek + sigurimet., Adresa: Komuna e Parisit Perballe BKT

Botuar më 10/10/2019
30000 LEKE

Gazeta Çelesi Kërkon të punësojë Recepsioniste

Kontrata: Kohe e pjesshme |

Te kete aftesi komunikuese, prezantuese dhe shitese. Te kete pervoje te meparshme ne sherbimin me klientin. Te shkruaje shpejt dhe sakte. Te kete nivel te larte gjuhesor me shkrim dhe me goje. Ofrohen: Kushte te avancuara pune dhe teknologjike. Mundesi karriere brenda sektorit dhe/ose brenda Grupit. Te interesuarat te dergojne CV ne adresen e emailit :

Botuar më 10/10/2019

AGJENTE IMOBILIARE CENTURY 21 METROPOL Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me komisione |

Nese jeni persona energjike, jeni bashkepunues, te orientuar drejt biznesit dhe suksesit si dhe deshironi te ardhura te palimituara mujore aplikoni tani dhe jepini vetes nje mundesi te arte perfitimi, mosha e preferuar e aplikanteve 25-55 vjec, ndermjeteson nje nga transaskionet me te rendesishme per cdo njeri, ate te pasurive te paluajtshme!, vend pune komod dhe kolege energjike dhe pozitive, aplikoni duke derguar cv ne marketing@c21metropol.al, Tiranë - CENTURY 21 METROPOL

Botuar më 09/10/2019
Me komisione
)