Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

HIDRAULIK

Kompania Gjermane Blue Filters

Kërkon të punësojë

Kriteret

/ Teknik Montimi - Te njohe dhe te kete ekperience ne instalimet dhe materialiet hidraulike - Te kete kryer shkollen e mesme ose profesionale -Te zoteroje pantente (perben perparesi disponimi i makines)

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e email-it ose te kontaktojne

Kontakte

Rruga Teodor Keko , Pallati Romario kati i dyte , Tirane
Tiranë
info@blue-filters.al
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 10/10/2019

)