Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Park Construction Kërkon të punësojë Punonjes sherbimi

/Operator te prese bileta per parkimin e makinave page e kenaqshme, Mosha 30-50 vjec, Adresa: Rruga e Kavajes, Kompleksi i Delijorgjit

Botuar më 13/12/2018

Kerkohen Menaxher

SHITJESH NE TERREN (DJEM DHE VAJZA) PER TIRANE DHE RRETHE. KUSHT KRYESOR: TE DISPONOJNE VETURE PERSONALE. KOMPANIA JONE OFRON FITIME SHUME TE LARTA, Adresa: Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 13/12/2018

Rrobaqepsia Dalmar-x shpk Kërkon të punësojë Punetore

(Femer) me ose pa eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. Konferenca e Pezes, ish Misto Mame

Botuar më 11/12/2018

BELLISTER CALL ALBANIA, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale Kërkon të punësojë Operator

Per sherbimin inbound ne gjuhen gjermane. Kerkesat: Njohuri te mira te gjuhes Gjermane. Aftesi te mira komunikuese, persona solare dhe ambicioze. Disponibilitet orar 6 ore ose 12 ore. Ofrojme: Sistem pagese mbi 1000 euro ne muaj. Fleksibilitet Orar. Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit Shqiptar. Staf profesional dhe ambiente bashkohore. Kandidatet e interesuar mund te aplikojne online duke nisur CV e tyre ne adresen e E-mail: hr.rekrutime@gmail.com, Tiranë

Botuar më 11/12/2018

AGJENSI IMOBILIARE MARTINI Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

(Femra/Meshkuj). Me eksperience pune. Ofrohet 40-60% te cdo transaksioni. Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen:, Tiranë

Botuar më 11/12/2018

KOMPANIA WATER LIVE, shpk Kërkon të punësojë Menaxher/e

Shitjesh. Mosha 25 – 45 vjeç. Page + %. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 10/12/2018

KERKOHET Elektromekanik

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 07/12/2018

KERKOHET Elektricist

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 07/12/2018

KERKOHET Marangoz

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rr. "Kavajes"

Botuar më 07/12/2018

Chat Line Kërkon të punësojë Punonjese

(Vajza) mbi moshen 18 vjec! Te jene te paraqitshme. Te dine Anglisht, minimumi 50 - 60% te gjuhes angleze. Puna me 2 turne, Adresa: Rr. Durresit

Botuar më 06/12/2018