Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Fondacion Engjellushi i vogel Kërkon të punësojë Punonjese

Vajza per ne terren, mosha 18-35, te jene te komunikueshme. Ofrohet page e kenaqshme, Adresa: Ish fusha Aviacionit

Botuar më 16/02/2019

Kerkohet per qytetin e Tiranes Agjent shitjesh

Me eksperience pune ne shitjen e kartopecetave, ambalazhit te aluminit dhe te plastikes, etj. Paga baze + perqindje, Adresa: Tirane

Botuar më 15/02/2019

Kompani Pastrimi Genesis Albania Kërkon të punësojë Pastruese

Mosha: 30-40 vjeç.Te kete eksperience te meparshme pune. Te jete e qendrueshme dhe e motivuar.Te jete e afte te degjoje dhe te zbatoje rregullat e vendosura nga punedhenesi, Tiranë

Botuar më 15/02/2019

AGJENSI EKSPRES Kërkon të punësojë Punonjese

Per pastrim shtepiash lokalesh dhe zyrash me eksperience pune. Paga 28000leke + sig. Puna nga e hena ne te shtune, 8 orarsh. Te intersuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 15/02/2019

Nje zyre Letoneze ne Tirana po kerkon te punesoje Punonjes/e

4 persona per pozicionin "Acquisition Editor". Kandidatet duhet te kane njohuri shume te mira ne nje nga gjuhet e meposhtme: Italisht, Spanjisht, Portugalisht, Frengjisht. Ne ofrojme kushte shume te mira pune, rroga fillestare baze 350 EURO me mundesi rritje dhe bonus shume te mire. Te interesuarit te dergojne nje email me subjekt "Acquisition Editor Application" ne adresen e emailit

Botuar më 15/02/2019

VIVENSO ALBANIA ofron 20 vende te lira pune per: Agjent/e tregtare

Me ose pa eksperience pune. Aplikantet ne çift kane avantazh. Mosha 22–45 vjeç. Te kene aftesi te mira komunikimi. Kusht i domosdoshem te disponojne makine personale. Kompania jone ofron page baze + % (fitime shume te larta). Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 15/02/2019

CALL CENTER NE GJUHEN SHQIPE Kërkon të punësojë Operatore

(Femra) ne Shqip. Mosha 20 – 30 vjeç. Preferohen me eksperience pune ne Call Center. Ofrohen standarte te larta pune. Lutemi dergoni CV me foto ne: vivenso.albaniashpk@gmail.com

Botuar më 15/02/2019

Net Marketing Kërkon të punësojë Agjent marketingu

Ne pozicionet Junior dhe Senior, te kene njohuri te gjuhes angleze, page e kenaqshme. Ambjent dinamik dhe motivues. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne e-mail ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 14/02/2019

KERKOHET Elektricist

Me eksperience pune, mosha 30-35 vjec, Tiranë, Adresa: Yzberisht

Botuar më 12/02/2019

NDIHMA PLUS Kërkon të punësojë Sanitare

Orari -3 here ne jave nga 6-7 ore ne dite , 2 here ne jave nga 2-3 ore ne dite.Ditet e punes : e hene - e premte. Per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr:

Botuar më 11/02/2019