Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Shperndares

DYQAN PJESE KEMBIMI MAKINASH BEST TECH

Kërkon të punësojë

Kriteret

me motorr. Preferohet te kete eksperience pune ne kete profesion. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme

Kontakte

Tek kryqezimi ne laprake tek pallatet Hawai, poshte klinikes mjekesore Glob
Tiranë

Botuar më 12/08/2019