Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, CHAP. Prioritet kane perso...

Botuar më 06/12/2019
shume e kenaqshme

OPERATOR/E UNION CONTACT Aty ku punohet me kliente te interesuar per ndryshim Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e pjesshme | Paga: Page fikse 40000 - 60000 LEK |

Gjuhet e huaja: italisht, me dhe pa eksperience, shites telefonik, page mbi mesataren ne treg, bonuse inovative, ambient te kendshem, dhe shume miq te rinje, te kesh sa me shum ambicie dhe te vish per intervist i/e shoqeruar nga shok dhe shoqe qe duan te fillojn nje pune te sigurt dhe mirpaguar, Adresa: Rruga Kavajes, Pallati tek Raiffeisen Bank, Kati 6-teTirana, Albania, Tiranë

Botuar më 15/12/2019
Page fikse 40000 - 60000 LEK

OPERATOR Kerkohen

Paga: duke filluar nga 500 Euro + bonuse objektive |

Per gjuhen italiane dhe spanjolle. Disponibiliteti full time., me eksperience pune ne call center., te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit per me shume informacion:, Adresa: Rruga Sali Butka, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 15/12/2019
duke filluar nga 500 Euro + bonuse objektive

PUNONJESE PASTRIMI Kerkohet

Paga: shumë e mire |

Pershkrimi i Punes dhe kërkesa: Punonjese Pastrimi, Hekurosje dhe Mbikqyrje të Fëmijeve ne orare të caktuara. Pune me orar te plote 8 ore. Mosha e kërkuar 35-45 vjeç. Vendi punes Rezidence afër TEG. Minimalisht 1 vit eksperiencë ne pastrim në shtëpi. Benefitet: Kontratë pune. Nje Pagë shpërblim në vit. Sigurime Shoqerore Shendetesore. Sigurim Shendeti Privat. Kandidatet që plotesojnë këto kritere të dërgojnë një mesazh në nr e telefonit me të dhënat: Emer Mbiemer, Mosha, Eksperienca e punës. Orari i punes 8.00-17.30, puna nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do të kontaktohen.

Botuar më 13/12/2019
shumë e mire

PUNETOR PRODHIMI & MONTIMI F&M Reklama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne ne numerin

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

AGJENT IMMOBILIAR CENTURY 21 METROPOL Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me Marreveshje |

Century 21 metropol po kerkon agjente imobiliare, persona energjike, te orientuar drejt biznesit, nese i keni mbushur 25 vjec dhe po kerkoni nje pune me te ardhura te palimituara, jeni ne vendin e duhur per nje aplikim, ndermjetesojme shit-blerjet dhe qiradhenie-qiramarrje te pasurive te patunshme, ofrojme trajnime te vazhdueshme, ambient komod pune dhe grup energjik dhe te motivuar, dergoni cv ne marketing@c21metropol.al, Tiranë - CENTURY 21 METROPOL

Botuar më 13/12/2019
Me Marreveshje

PUNETOR Minardi Led Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per prodhim montim reklamash. Preferohet te kete eksperience ne drejtim Furgoni, me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH PASTIÇERI PASHA TURKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per zonen e Tiranes dhe te Veriut, me eksperience pune, mosha 25 - 45 vjeç

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

MENAXHER SHITJESH PASTIÇERI PASHA TURKE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per ne Terren per zonen e Tiranes, me eksperience pune, mosha 25 - 45 vjeç

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Call Center Kërkon të punësojë

Paga: Paga baze 500 Euro+ 10% |

Per fushaten Forex ne Gjuhet Anglisht/Gjermanisht, me eksperience pune minimumi 3 muaj. Mosha mbi 18 vjec. Te kene arsimin e mesem. Mundesi per te punuar ne kompani te njejta ne forme trajnime ne 12 shtete te ndryshme. Ofrojm kushte shume te mira pune. Puna full time, Adresa: Tirane

Botuar më 13/12/2019
Paga baze 500 Euro+ 10%

PUNETORE ALBA - IMPRESE PASTRIMESH - Cervia (RA) ITALI Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per pastrime shkalle pallatesh, zyrash dhe mirembajtje ambieti te gjelbert. Mundesisht te kete patente veture.Nuk ofroj Fjetje (Te jetoje ne shtepi me qira). Orari i punes fillon ne 6:00, me eksperience pune, mosha 25 - 45 vjece, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e kontaktit ose te dergojne cv ne adresen e emailit

Botuar më 11/12/2019
Paga e kenaqshme
)