Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me...

Botuar më 19/08/2019
shume e kenaqshme

Sicily By Car Autoeuropa shpk kerkon te punesoje vajza edhe djem si Sherbim klienti

Per dhenien e makinave me qera prane Zyrave ne Rinas, Puna eshte me dy turne. Te interesuarit kerkohet te njohin mire gjuhen italiane, angleze si edhe te kene patente per drejtim mjeti. Gjithashtu kerkohen aftesi te mira komunikimi

Botuar më 19/08/2019

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me eksperience pune ne kete fushe, Tiranë

Botuar më 19/08/2019
shume e kenaqshme

Kompani Private Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Dhe Grupi per ne Tirane dhe ne rrethe (djem dhe vajza). * Kusht kryesor te disponojne veture personale. * KOMPANIA JONE OFRON PAGE BAZE + PERQINDJE (%), Adresa: Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 18/08/2019

Furre buke Alma's Kërkon të punësojë Specialist

Buke (furrxhi) me eksperience. Kushte pune shume te mira, paga shume e mire. Te interesuarit te kontaktojne ne nr, Tiranë, Adresa: Rr. Myslym Shyri

Botuar më 17/08/2019

VIDEOCHAT STUDIO Kërkon të punësojë Punonjese

PER CHAT ONLINE (F) Na telefono nese: Je mbi 18 vjec dhe ke njohuri te mira te gjuhes angleze. Ofrojme 100 % privatesi, orare fleksibel dhe mundesi punesimi nga shtepia. Pagesa mbi 500 Euro ne muaj. Mund te na kontaktoni dhe waap ne nr 0692235757, Tiranë

Botuar më 15/08/2019

KOMPANIA "PRO AQUA" INTERNATIONAL Kërkon të punësojë Menaxher/e shitjesh

Mosha 20 - 40 vjeç. Kusht i domosdoshem te kene makine personale. Page baze + %. Per me teper kontaktoni ne:

Botuar më 13/08/2019

DYQAN PJESE KEMBIMI MAKINASH BEST TECH Kërkon të punësojë Shperndares

Me motorr. Preferohet te kete eksperience pune ne kete profesion. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek kryqezimi ne laprake tek pallatet Hawai, poshte klinikes mjekesore Glob

Botuar më 12/08/2019