Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me...

Botuar më 18/05/2019
shume e kenaqshme

CHARLIE'S BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. "Komuna Parisit", perballe ish New York

Botuar më 18/05/2019

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me eksperience pune ne kete fushe, Tiranë

Botuar më 18/05/2019
shume e kenaqshme

Rrjeti me i madh i kancelarise Infiniti Office Kërkon të punësojë Agjent marketingu

Te kete aftesi shume te mira komunikuese. Te jete i disponueshem te punoje ne terren. Preferohet te kete eksperienca te meparshme pune. Preferohet te kete patente te klasit B. Preferohen te jene afatgjate. Te gjithe te interesuarat mund te dergojne CV-ne ne adresen e email-it, Tiranë

Botuar më 18/05/2019

Nfinitive ( call center anglisht) Kërkon të punësojë Operator

Kerkojme operatore ne gjuhen Angleze . Nese keni njohuri te mira te gjuhes ,komunikimit dhe jeni te afte te punoni ne grup ,ju ftojme te beheni pjese e grupit tone, Tiranë, Adresa: Laprake, mbrapa Telekom

Botuar më 18/05/2019

Immo Albania Kërkon të punësojë Agjente imobiliare

(vajza) per pune ne zyre dhe ne terren, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 17/05/2019

KOMPANI Kërkon të punësojë Shofer

Me experience pune. Per me shume informacion kontaktoni ne nr

Botuar më 17/05/2019

Global Services Ltd Kërkon të punësojë Operatore

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 650 - 1200 Euro |

Jemi duke kerkuar per partnere te rinj per t'ju bashkuar skuadres tone te cilet do te punojne nga shtepia.Puna eshte me kohe te plote,minimumi i oreve te punes eshte 44 ne jave,16 prej te cilave do te jene ne fundjave.Cdo partner ka te drejten e 22 diteve pushim ne vit.Detyrat tuaja do te perfshijne :Menaxhimin e profileve ne nje platforme te social media duke operuar chat-et dhe korrespondencen e tyre .Ju duhet te keni anglishte te avancuar ,si ne lexim ashtu edhe ne shkrim.Duhet te keni aftesi te mira komunikimi,dhe duhet te jeni te gatshem te menaxhoni disa biseda ne te njejten kohe.Ju duhet te keni internet te shpejte,dhe nje laptop ose desktop me te pakten 8 GB RAM .Ne ju ofrojme :Nje marreveshje bashkepunimi te gjate me kompanine tone.Fitimet mund te arrijne deri ne 1500 euro cdo muaj nese ju jeni te gatshem ta arrini ate numer.Pagesa do te jete gjithmone ne kohe sipas marreveshjes se shkruar.Trajnim i cili do ju ndihmoje te rrisni produktivitetin dhe te ardhurat tuaja.Komunikimi midis jush dhe kompanise do te jete nepermjet email-it dhe Skype.Nese ju besoni se i keni aftesite per t'ju bashkuar kompanise tone,dhe jeni te gatshem per te punuar.atehere na dergoni nje kopje te CV-se tuaj ne adresen tone te email-it join@globalservices.work dhe ne do ju kontaktojme per me shume informacion dhe per te te caktuar intervisten, Tiranë

Botuar më 17/05/2019
Paga: 650 - 1200 Euro

PRO AQUA OFRON 20 VENDE TE LIRA PUNE PER: Agjent/e tregtare

Me ose pa eksperience pune. Aplikantet ne çift kane avantazh. Mosha 22–45 vjeç. Te kene aftesi te mira komunikimi. Kusht i domosdoshem te disponojne makine personale. Kompania jone ofron page baze + % (fitime shume te larta), Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni nga ora 09:00 / 17:00 ne:

Botuar më 17/05/2019

Kompania GLOBE Kërkon të punësojë Punetor magazine

/ NdihmesTransportues. DETYRAT KRYESORE: Sistemim I mallrave. Ngarkim dhe qarkullim I produkteve me pergjegjesi inventariale.KRITERET:- Aftesi dhe leje te drejtimit te automjetit.- I gatshem per te punuar me turneTë gjithë të interesuarit që i plotësojnë këtokërkesa mund t’i dërgojnë CV-të në adresënemail:, Tiranë, Adresa: Kashar ,Mezez ,Rr.Kasem Shima

Botuar më 16/05/2019

Profesionisti Recruitment Agency is looking for one of his clients, a highly motivated Hr manager

HR Responsibilities:• Develop and implement HR strategies and initiatives aligned with the overall business strategy.• Engaging with HR projects that enable efficiency and effectiveness for the organization.• Support current and future business needs through the development, engagement, motivation and preservation of human capital.• Manage full cycle recruitment and hiring processes, onboarding procedures and exit interviews.• Work with senior managers to assess overall staff development needs to identify and conduct appropriate training opportunities.• Oversee and manage a performance appraisal system that drives high performance.• Ensure legal compliance throughout human resource management.• Develop effective communication programs that promote benefits and support the company’s recruitment and retention efforts.Job Requirements: We are very interested in talking to candidates with the following qualifications:• Master's degree in Human Resources Management, Business Administration, or related field.• 7+ years of experience in HR related role including minimum 5 years management experience including direct reports.of HR topics• Excellent planning and analytical skills to develop and implement HR strategies and policies.• Experience in Talent Acquisition, labour compliance, succession planning, training, compensation, employee relation, and performance management.• Ability to handle projects with multiple departments., Adresa: If you have the qualifications listed above, we would love to hear from you. Send your CV by specifying the job title at:

Botuar më 13/05/2019