Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENTE IMOBILIARE

CENTURY 21 METROPOL

Kërkon të punësojë

Kriteret

mosha e preferuar e aplikanteve 25-55 vjec
Kohe e plote
Nese jeni persona energjike, jeni bashkepunues, te orientuar drejt biznesit dhe suksesit si dhe deshironi te ardhura te palimituara mujore aplikoni tani dhe jepini vetes nje mundesi te arte perfitimi

Detyrat dhe Pagesa

Ndermjeteson nje nga transaskionet me te rendesishme per cdo njeri, ate te pasurive te paluajtshme!
Me komisione
Vend pune komod dhe kolege energjike dhe pozitive
Aplikoni duke derguar cv ne marketing@c21metropol.al

Kontakte

Tiranë
info@c21metropol.al
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 09/10/2019

)