Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENT MARKETINGU

KOMPANIA R & B ALBANIA

KERKON TE PUNESOJE AGJENT/E SHITJESH NE TERREN ME OSE PA EKSPERIENCE .PER TE GJITHE JU QE DESHIRONI NJE PAGE MBI MESATAREN E STANDARTIT EUROPIAN,KY ESHTE VENDI I DUHUR.KOMPANIA OFRON TRAJNIME FALAS SI BRENDA DHE JASHTE VENDIT.OFROHET PAGE BAZE +PERQINDJE NE VARESI TE PERFORMANCES.

Kriteret

Kategoria B
mosha e preferuar 20-30 vjec
Te zoteroje makine personale

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme baze + perqindje

Kontakte

Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 10/05/2021

)