Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENT/E SHITJESH

Mundesi punesimi per te rinj e te reja ne fushen e marketingut! Kerkohet

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 24-35 vjec. Kantidati duhet te kete patente te klasit B dhe makine personale. Kushte shume te mira pune. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme + bonuse

Kontakte

Tiranë

Botuar më 25/03/2020

)