Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

UNAZE E RE,

ne fund te ish fushes Aviacionit | 100 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
UNAZE E RE,, ne fund te ish fushes Aviacionit, 100 M2, 30.000 leke i diskutueshem
I mobiluar, kati 2
Përshkrim

Ne shtepi private jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, me oborr 90m². Uje dhe drita 24h.

30.000 leke

Botuar më 19/11/2019

Telefon
)