Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VILAT GJERMANE

Tirane | 110 M2 | 800 Euro

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i 2 i nje vile luksoze dhe me punime teper cilesore. Hapesire 110m2 me 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 tualete, me 2 ballkone. E mobiluar totalisht me cdo gje te re. Me parket druri e gjithe shtepia. Me sistem qendror chiller ngrohje/ftohje. Jepet per te huaj, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 26/09/2021
800,00 euro/muaj

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 450 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket., 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
450,00 euro

VILAT GJERMANE

Tirane | 110 M2 | 700 Euro

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i 2 i nje vile luksoze dhe me punime teper cilesore. Hapesire 110m2 me 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 tualete, me 2 ballkone. E mobiluar totalisht me cdo gje te re. Me parket druri e gjithe shtepia. Me sistem qendror chiller ngrohje/ftohje. Jepet per te huaj, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 26/09/2021
700,00 euro/muaj

RR. "MYSLYM SHYRI",

jepet me qera | 120 M2 | 420 Euro

Kati I i nje vile 2+1, 120 M2, i mobiluar, + oborr 30m², me porte me vehte.

Botuar më 24/09/2021
420,00 euro

RRUGA E ELBASANIT,

tek Vilat Gjermane, prane shkolles "Viktor Hygo", | 130 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 130 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, uje dhe drita 24h.

Botuar më 24/09/2021
25.000 leke

PRANE VIZION PLUS

jepet me qera | 80 M2 | 30.000 Leke

1+1k, kati 3 i nje vile tre kateshe, 80 M2, i mobiluar, jepet vetem per cifte

Botuar më 24/09/2021
30.000 leke

JEPET ME QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA GRAMOZ PASHKO PRANE QYTET STUDENTIT (ID 4251190)

Prane Qytet Studentit ne rrugen Gramoz Pashko | 130 M2 | 450 Euro

Jepet kati 3 i nje vile, me siperfaqe 130 m², organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine me vehte, koridor, 2 tualete, 3 ballkone. Jepet e mobiluar, me parket., 130 M2, Property ID : 4251190 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2021
450,00 euro

VILAT GJERMANE

Tirane | 110 M2 | 700 Euro

Tek Vilat Gjermane jepet me qera kati i 2 i nje vile luksoze dhe me punime teper cilesore. Hapesire 110m2 me 2 dhoma gjumi, kuzhine me vete dhe 2 tualete, me 2 ballkone. E mobiluar totalisht me cdo gje te re. Me parket druri e gjithe shtepia. Me sistem qendror chiller ngrohje/ftohje. Jepet per te huaj, 110 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 24/09/2021
700,00 euro/muaj

FRESK

Prane restorant Fresk | 270 M2 | 500 Euro

Fresk,prane restorant Fresku, jepet me qera kati i 2-te dhe i 3-te in j Vile me siperfaqe 270 m2 i mobiluar ne menyre bashkekohore.Vila organizohet: Kati i 2-te perbehet nga 2 dhoma gjumi,tuale.Kati i 3-te ka nje holl te perbashket me kuzhinen,tualet,dhome gjumi,dhe 85 m2 ballkon,Vila mund te jepet dhe per biznesCmimi:500 euro, 270 M2, kati 2, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare Pamela

Botuar më 24/09/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA BARDHYL

Rruga Bardhyl | 110 M2 | 700 Euro

Tek Rruga Bardhyl, jepet me qera ambient vile per zyra, me siperfaqe 110 m².Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile.Eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme. Cmimi:700 euro, 110 M2, kati 2, bosh, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare Pamela

Botuar më 24/09/2021
700,00 euro/muaj
)