Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE,

PRAPA KMY-SE | 50 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, kati I, 1+1, 50 M2, 1 banjo, bosh

Botuar me 20/10/2018
14.000 leke

RRUGA SIRI KODRA

Prane nenstacionit elektrik | 40 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 40 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 20/10/2018
10.000 leke/muaj

RR. ALI SHEFQETI

Shkoze | 130 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 130 M2, bosh

Botuar me 20/10/2018
18.000 leke

RR."TEODOR KEKO"

prane Alpha Bank | 90 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 90 M2, i mobiluar

Botuar me 20/10/2018
17.000 leke

RR. “SHEFQET KUKA”

nr.227 | 200 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera kati I 3, 4, 5 I nje vile 5 kateshe, ap.3+1, te gjitha kuzhinat te kompletuara, dhoma te shtruara me parket, kondicioner cdo dhome, sip. secili kate,, 200 M2, banjo me hidromasazh dhe gabine dushi, dy banjo secili kate, me parkiim brenda dhe jashte per makina. Cmimi per secilin kate

Botuar me 20/10/2018
40.000 leke

RR. "MUHAMET GJOLLESHA",

mbrapa Insitutit te Sporteve, | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, i mobiluar

Botuar me 19/10/2018
20.000 leke

RR. ISUF SEFERI

prane rr. Mihal Grameno | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, oborr, vend parkimi per makine

Botuar me 19/10/2018
20.000 leke

DURRES, SHKOZET, LAGJIA 14,

MBRAPA POSTES SE SHKOZETIT, ne rruge kryesore, shitet shtepi private, | 100 M2 | 2.500.000 Leke

1-kateshe, 3+1, oborr perpara dhe pas shtepise, shume e pershtatshme per ndertim, 100 M2, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar me 19/10/2018
2.500.000 leke

SHKOZE

mbrapa kryegjyshates Bektashiane | 80 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin e pare te nje shtepie private, 80 M2, bosh

Botuar me 19/10/2018
14.000 leke

RR. ALI VISHA

mbrapa Qytet studenti | 180 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Kati 1 i nje vile 4 kateshe, 180 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 19/10/2018
600,00 euro