Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK QYTETI STUDENTI,

RR. "HAKI GJICI" | 110 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Pjese vile
TEK QYTETI STUDENTI,, RR. "HAKI GJICI", 110 M2, 25.000 leke
Përshkrim

Ne shtepi private jepet me qera 2+1, 110 M2, hyrje e mobiluar dhe rregulluar.

25.000 leke

Botuar më 14/07/2019

Telefon