Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BABRRU,

siper Xhamise, | 120 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera e gjith vila 2 kate e gjysem, me garazh, e mobiluar totalisht me kushte...

Botuar me 16/09/2018
22.000 leke

RR. RIZA CUKA

LAPRAKE, 500 M NGA SPITALI USHTARAK, krahu i majte, | 90 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 90 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, preferohen studente

Botuar me 19/09/2018
23.000 leke/muaj

RRUGA ALI PASHE GUCIA

tek Selvia, perballe gjimnazit Partizani | 75 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 75 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet me qera per vajza

Botuar me 19/09/2018
16.000 leke/muaj

QYTETI STUDENTI

siper | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, per cifte

Botuar me 19/09/2018
15.000 leke/muaj

RR. ISUF SEFERI

prane rr. Mihal Grameno | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, oborr, vend parkimi per makine

Botuar me 19/09/2018
20.000 leke

LAPRAKE,

mbrapa spitalit Ushtarak, | 40 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera dhome +aneks, 40 M2, i mobiluar, jepet per 2 vajza. Ne çmim perfshihen uji dhe dritat

Botuar me 19/09/2018
16.000 leke

HAMDI PEPO

SELITE | 200 M2 | 200.000 Euro

200 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 3 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/09/2018
1.000,00 euro/m2

RR. “PASHO HYSA”

pa vajtur tek depo ujit | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera kati I 2+1 dhe II 3+1 i nje vile, 110 M2, , bosh.

Botuar me 19/09/2018
35.000 leke

RR. SABAUDIN GABRANI

tek qyteti i nxenesve | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 19/09/2018
18.000 leke/muaj

RR. ALI DEMI

prane Qytet studenti | 110 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 110 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 19/09/2018
20.000 leke

RR. ALI DEMI

prane Qytet studenti | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1,shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar me 19/09/2018
18.000 leke