Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT, PRANE ISH ZJARRFIKSES,

100m larg Rajonit te Policise | 180 M2 | 200 Euro

Jepet me qera shtepi 4+1, 180 M2, E mobiluar totalisht, 2 korridore, me oborr.

Botuar më 27/01/2020
200,00 euro

BULEVARDI "ZOGU I",

NGJITUR ME FAKULTETIN E SHKENCAVE TE NATYRES | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere ne katin e II te nje vile, sip. rreth, 30 M2, me hyrje nga blv. Jepet vetem per vajza. Cmimi

Botuar më 27/01/2020
25.000 leke

SELITE

tek kopshti | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
20.000 leke

RR. PRENG JAKOVA

prane Konvikteve te inxhinierise se ndertimit | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 35 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
20.000 leke

TEK RRETHRROTULLIMI I SHKOZES

jepet me qera | 34 M2 | 10.000 Leke

Garsoniere, pjeserisht e kompletuar, 34 M2, kati I shtepi private, parkim makine.

Botuar më 27/01/2020
10.000 leke

LAPRAKE

50m nga dhurimi i gjakut | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, shtepi private, 35 M2, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
15.000 leke

UNAZE E RE,

ne fund te ish fushes Aviacionit | 100 M2 | 30.000 Leke

Ne shtepi private jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, me oborr 90m². Uje dhe drita 24h.

Botuar më 27/01/2020
30.000 leke

BLLOKU I VILAVE SELITE

prapa qendres Kristal | 16 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome ne katin e dyte te nje vile, 16 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire, banjo dhe korridori i perbashket,e mobiluar,ballkon

Botuar më 26/01/2020
12.000 leke

PJETER DUNGU

Kinostudio | 110 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 2+1 kati i pare shtepi private,kerkohet depozit per ca paisje ngaqe jan te shtrejnta,kontaktoni 0682739069, 110 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/01/2020
17.000 leke/muaj

RR. MIHAL GRAMENO

tek Depo e Ujit | 60 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 25/01/2020
17.000 leke
)