Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ARTAN LENJA

Afer 21 dhjetorit , prane universitetit te inxhinierise se ndertimit | 40 M2 | 180.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pranojm cifte dhe cifte

Botuar më 05/07/2020
180.000 leke/muaj

PRANË KOMPLEKSIT GRAND

Tek tregu elektrik | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin I te nje vile, 1 banjo, i mobiluar plotesisht, më panele diellore, ujë 24 ore, 30 M2

Botuar më 05/07/2020
20.000 leke

PRANË KOMPLEKSIT

Grand | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin I te nje vile, 80 M2

Botuar më 05/07/2020
20.000 leke

KOMBINAT, PRANE ISH ZJARRFIKSES,

100m larg Rajonit te Policise | 180 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera shtepi 4+1, 180 M2, E mobiluar totalisht, 2 korridore, me oborr.

Botuar më 04/07/2020
23.000 leke

RR.TODI SHKURTI

perballe Kompleksit Grand | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 45 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

tek ish shkolla e partise | 18 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, ne nje shtepi private, 18 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
10.000 leke

RR. "5 MAJI",

afer Tregut | 45 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, 1 banjo, i mobiluar, hyrje me vehte, me parkim, shtepi private

Botuar më 04/07/2020
12.000 leke

RR. “BESA”,

jepet me qera, | 80 M2 | 20.000 Leke

2+1 me parket, 80 M2, kati 2, i mobiluar, ne vile 3-kateshe, me dere te blinduar, porte hekur

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke

RR. 5 MAJI

prane shkolles "Tirana Jone", | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per vajza

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke/person

RR. DON BOSKO

Prane shkolles "Qazim Turdiu" | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne nje vile 3-kateshe per nje afat min. 1 vjecar dhe preferohen familjare, 100 M2, kati 1, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
35.000 leke/muaj
)