Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBI QYTETIN STUDENTI

tek big Market | 65 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 1 ballkon, i mobiluar, Per vajza.

Botuar më 17/11/2018
14.000 leke

BABRRU

qender | 50 M2 | 9.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 17/11/2018
9.000 leke

RR. GJERGJ LEGISI

Laprake | 60 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, uje dhe drita perfshire ne cmim

Botuar më 17/11/2018
12.000 leke

RR.DON BOSKO

Prane pallateve Hawaii | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, 1 banjo, oborr, kopesht, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

RRUGA MYSLYM KETA

1 STACION NGA RRUGA URA | 150 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 150 M2, 2 banjo, bosh, vetem k/bufe

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro

TEK MEDRESEJA,

ne zone te mire, | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kati II i nje vile 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, preferohen te huaj

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro

SAUK

tek karburant Kastarati 2 | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 56 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2018
15.000 leke

RR. "ALI PASH GUCIA

(Rr. “Dibres”) | 250 M2 | 250.000 Euro

Shitet shtepi private dy kateshe, 250 M2, me hipoteke.

Botuar më 16/11/2018
250.000,00 euro

RR. SELMAN RIZA

lagjia Ali Demi, ngjitur me Restorant Qordja | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

RR. LORD BAJRON

perballe me posten e vjeter laprake | 100 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, bosh, k/bufe, uje dhe dita 24 ore

Botuar më 16/11/2018
27.000 leke