Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES, SHKOZET, LAGJIA 14,

MBRAPA POSTES SE SHKOZETIT, ne rruge kryesore, shitet shtepi private, | 100 M2 | 2.300.000 Leke

1-kateshe, 3+1, oborr perpara dhe pas shtepise, shume e pershtatshme per ndertim, 100 M2, dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar më 21/05/2019
2.300.000 leke

RR. "DON BOSKO",

ish Filando, | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, kati 1, bosh

Botuar më 21/05/2019
12.000 leke

DISHNICE, KORÇE

PRANE RRUGES KRYESORE | 120 M2 | 1.700.000 Leke

Shitet shtepi private 1-kateshe karabina, 120 M2, sip.trualli 285m2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/05/2019
1.700.000 leke

RR. ALI DEMI

tek fusha | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati 1 i nje vile 2 kateshe, 120 M2, bosh, k/bufe

Botuar më 21/05/2019
20.000 leke

RR. EGNATIA

Laprake, pas KMY | 62 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2019
18.000 leke

DURRES,

lagjia nr.8, prane ish rajonit te policise | 120 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 120 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/05/2019
15.000 leke/muaj

RR. 5 MAJI

perballe Shkolles Tirana Jone | 120 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 3+1 shtepi private, 120 M2, 2 banjo, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 21/05/2019
28.000 leke

DON BOSKO

prane Vizon Plus | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, 1 banjo, vendparkim, e kompletuar totalisht. Me 2 hyrje dhe 2 salje (nga rruga e Durresit dhe Vizion Plus).

Botuar më 21/05/2019
25.000 leke

FUNDI I FUSHES AVIACIONIT,

PRANE SHKOLLES "DHORA LEKA", ne shtepi private | 115 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 115 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, uje dhe drita, parkim per makine, hyrje me vete

Botuar më 21/05/2019
20.000 leke

LAPRAKE

Rr. Benjamin Krutja | 48 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 48 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, jepet dhe kati III

Botuar më 21/05/2019
20.000 leke/muaj