Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE SHKOLLES BALETIT

Rr. “Mihal Grameno” | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera kati III i nje vile, 3+1, 100 M2, e kompletuar. 2-3 vende parkimi, preferohen te huaj dhe familjare te rritur

Botuar më 25/04/2019
35.000 leke

RR. “TRE VELLEZERIT KONDI”,

prane vilave Gjermane dhe hotel Deas, | 25 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
12.000 leke

LAGJA ALI DEMI

rr. Pasho Hysa | 500 M2 | 275.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe e perfunduar, me sip. trrualli, 500 M2, 3 banjo, me hipoteke, certifikate pronesie. Shitet per arsye ekonomike.Uje 24h

Botuar më 25/04/2019
275.000,00 euro

RRUGA FUAT TOPTANI

Prane Vilave Gjermane | 17 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament- kate vile i rinovuar dhe mobiluar totalisht, 17 M2, uzhine ngrenie -gatimi me vete, 3 dhoma, 2 banja, garderob,parkim, ka oborre dhe hyrje me vete

Botuar më 25/04/2019
400,00 euro

RRUGA 5 MAJI

TE SHKOLLA TIRANA JONE | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 24/04/2019
20.000 leke

RR. NAZMI FRAKULLA

tek Fusha e Ali Demit | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 70 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 24/04/2019
20.000 leke

RIZA CEROVA

Midis Medreses dhe farmacise 10 | 85 M2 | 20.000 Leke

Kati i pare i nje vile 3kateshe, 1+1, 85 M2, kati 1, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/04/2019
20.000 leke/muaj

QYTET STUDENTI

tek Godina 15 | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 40 M2, i mobiluar, per vajza ose cift

Botuar më 24/04/2019
20.000 leke

TEK VILAT GJERMANE,

jepet me qera | 50 M2 | 16.000 Leke

1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 24/04/2019
16.000 leke

RR. "EGNATIA",

lagja Frutikulture, Kamez, | 225 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private me sip. trualli, 225 M2, sip. ndertimi 101m², me hipoteke. Totalisht e rregulluar dhe mobiluar.

Botuar më 24/04/2019
70.000,00 euro